Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:25



Много ли съм изпростяла откак ме познаваш?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: PipilotaV.]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.01.11 23:26




Мхм, струва ми се, че хората подценяват възможностите на човешкото тяло да носи удоволствие. Едно хубаво втриване на здраво бедро си носи същият клиторен оргазъм както и обичайното заиграване с пръсти...дори бих казала, малко по - наситено поради натиска и плътното прилепване на телата - да не говорим, че устните са наблизо, ръцете са свободни и върви както в легнало, така и в изправено положение..
Поза подивяла коала.
Мне, шегувам се за името на позата..
Но не и за другото..ако има за довършване нещо - аз го ползвам този метод, ако е напечено положението, а партньорът се съвзема все още. По - резултатно ми е от френската любов, примерно.



Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:27



По - резултатно ми е от френската любов, примерно.

Е как не! Френската е слаба ракия.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: impulce]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:29



Така, така, Пенлива, чета те с удоволствие и... пълно разбиране.






Тема Еха, само бяхнови [re: Ghanima]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано23.01.11 23:33



чувал за вас!





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 23:40



ти пък?!?!? все същата - готина и по-готина и супер готина



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано24.01.11 00:18



В психиката ти е ключето. Най-вероятно имаш дълбоко вкоренени скрупули, затова и можеш да изпиташ удоволствие само ако си в ситуация на "насилване", т.е. в която се предполага да изпитваш болка.

Може да опиташ да си представяш, да вкараш фантазия по време на "досадата".
Но след като спиш с някой, който си позволяваш да наречеш досадник, ми се струва, че може би правиш нещата машинално без емоция. И се чудя по принцип ли си така в живота - да гледаш от рационалната практична страна на нещата. Защото и тук не прочетох нищо за каквото и да било чувство. Не казвам, че нямаш емоции, а по-скоро, че ги отцепваш или си ги контролирала толкова старателно в миналото, че ти е станало автоматично и вече става несъзнателно...

Също първият ти път може да има връзка... Или първият път, когато си научила какво е това секс... някой травматичен спомен.


Може би би изпитала страхотна вина и затова не си позволяваш да ти хареса.

Консултация с психотерапевт или терапевт-сексолог би била от полза.



Live Free or Die Hard.

Тема Прочетох само твоите постинги.нови [re: Ghanima]  
Автор himbееr (седмият елен)
Публикувано24.01.11 00:32



Мисля че трябва да му кажеш в еднозначен текст какво искаш.

Човек прави най-добре онова, което му харесва. Ако се вижда че това е твоят начин, със сигурност и на него ще му допадне и няма да има против.

До сега не съм видяла мъж, който да не може да направи място за женски желания



by himbeer

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано24.01.11 01:26



Гати речника!
Ако наистина си жена, и ако наистина си искрена (имам сериозни съмнения), не бих поискал да стигна до интимност с теб. Което пък значи, че ако се стигне до такава ситуация, не би ми пукало много за твоето свършване. От което пък следва, че вероятно и мъжете на които това им се случва, реагират по подобен начин.

съжалявам че обсъждам човека, а не проблема, но в случая са неделими нещата....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 08:02



Ти беше високата мацка, нали?

Интересно ми е защо всъщност правиш секс тогава? Нали идеята е да е приятно и на двамта - то твоето си е мъчение, и ако партера разбере ще е неприятно и за него...... Така има шанс да се отвратиш от секса! По добре изчакай някой дето ще ти насърце и ще те свършва само с поглед :)
Как стои въпроса с френската - нека пробват да те свършат така ако мислиш че ще стане..... при всички положения като си мълчипш няма да се оправят нещата!
Искай си това което те кефи и което те свършва, а ако няма такова сменяй партнера..... просто така ми звучиш ужасно.......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.