Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 26.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:55



Бе то... аз да го привличам, окей. Ама идеята май е той много много много силно да ме привлича.

Иначе и аз съм си мислила, че не съм попадала на човек, но...

Любов? Пхах. Не. Честно казано, там, където е имало любов, е имало най-голяма досада.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.01.11 23:00




Не, не съм имала проблема ти.
Може би, защото никога не съм считала, че оргазмите ми трябва да ми ги доставя някой друг. Те са си моя отговорност от доста време, преди всичко.
Прави ми впечатление, че говориш само за себе си, сякаш няма др.участващи там - не говориш за секса ви, а за секса ти. Другото, което ми е странно е..че правиш секс машинално, по навик, или задължение, защо?
Не разговаряш ли с партньорите си, не си ли показвате какво ви харесва, не комуникирате ли? Те откъде да знаят какъв ти е проблемът и, че имаш такъв?
Ти, пък, защо го правиш..след като не ти е приятно, а е досада, насила?
Делото на давещите се..
Жалко, много жалко, че има все още такива истории.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:02



Някак не ми се връзва любов и досада в секса, тъй като любовта означава някакво разтваряне на границите и възможност за пълна свобода в сексуалното общуване. Сигурна ли си, че е било любов или е било някакъв неин заместител или просто си се залъгвала?

Споделяла си някога с човека до теб в някаква форма, че искаш нещо повече в сексуалното ви общуване от това, което се случва? Имаш ли идея какво искаш ? Представяш ли си го? Тъй като е трудно някой да откликне на нещо, което за самата теб има неясни очертания, ако ме разбираш...




Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: impulce]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 23:03



Да му е кеф на мъжа. Въртя се в затворен кръг - отказвам заради тази особеност, а като почнем все пак... пак стигаме до там. СтигаМ.
Говорим, да. Гледат ме и почват "Ама аз не те задоволявам, ама искам да свършиш, ама не може пък хептен да не свършваш, ти сериозно ли..."
Комуникация между половете, my ass...

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема НИКОГА!!!нови [re: Ghanima]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.01.11 23:05



аз си умирам за пенис, и дори да попадна на калпав любовник - ше го тръшна по гръб, за да си взема своето, но освен с пишка не мога да свърша по друг начин... пък и не ми харесва с друго... вибратори и прочие щуротии са за губене на време и просто част от любовната игра (ако се ползват!!!)... "секс" за мене е секса с кур (сори за израза!)...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:07



Да му е кеф на мъжа.

Абе стига и ти!

Ако това е причината наистина ... не го прави просто, по-добре да търсиш някой, с който наистина ще си паснете, отколкото така да натрупваш напрежение и негативизъм. Това още повече ще те "задръсти".

Комуникация между половете, my ass...

Случва се, да ти кажа. Повярвай в това.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:08



При положение, че познаваш собственото с тяло, значи би трябвало да знаеш и кое те кара да стигаш до оргазъм най- успешно. Това в случай, че някой не се сеща...

А пък за такива подкани към свършване, нямам думи... Адски е тъпо, пък и ...бездарно.






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: saksun]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 23:08



че как иначе?!?!?

то иначе направо да си вземем по един надуваем гумен биг Джон и ... така

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:09



Е добре де, ти си така, ама тя е иначе пък. И аз не мога освен с пишка, ама кво да правим сега?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:10



Намерихте се двете лъвици!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.