Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:42



Ами да, искам да знам, казах ти защо, ако искаш, може на лични. Стана ми тъжно като те прочетох.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: borecom]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 22:42



А защо сексът с мъже трябва непременно да е сведен до най- тривиално клатене? Въпросът ти сякаш е продиктуван от това, че този "факт" трябва да се подразбира по дифолт.






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:47



Ами точно, че НЕ ТРЯБВА да е най-обикновено клатене, но някак не мога да го почувствам по друг начин


И най-големият ми проблем дотук е че не мога да изтрая повече от 5 мин. Не очаквам оргазъм, свършване или както там щете го наречете, така че не мога да си държа вниманието върху самия секс повече от тези 5 мин. След това се появяват мисли като "айде де, няма ли да свършиш най-сетне", които, за щастие, още не съм казвала на никого, но ако продължава така, някой ще го отнесе.

***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:48



Най-общо подчинено-мазохистични, но са толкова променливи, че досега съм срещнала един човек, който що-годе им пасва. И той е вече зает.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:50



някак не мога да го почувствам по друг начин

Ама винаги ли е било така?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:51



Благодаря, че го сподели, но не мога да ти помогна в тази посока.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:51



Ми като стигнем до съществената част, сиреч ебането - да, винаги.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 22:52



Разбирам чудесно за какво говориш, ала е възможно или да не си попадала на точния за теб човек, или сексът да не е бил в контекста на някаква емоция помежду ви, или пък понякога нещата да се нуждаят просто от деликатно подсказване на желанията.

А мисълта за... свършване, обикновено е пречка пред свършването

.

Може би просто имаш нужда от любов, тъй като написаното от теб съвсем не звучи в този смисъл...




Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:52



А била ли си с някой, с който силно се привличате?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.01.11 22:54



т.е. да правиш секс само с мъже, в които ако не си влюбена, то поне си почнала да се влюбваш...

Ейй, браво! Най-сетне един човек да наблегне на секса, който се прави само тогава, когато си влюбен. Че бях започнала да се чувствам странно и встрани от клубната настройка вече.



И моят отговор, Ганима, щеше да е сходен.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.