Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 22:02



... говориш с правилния човек, аз му се падам нещо като ПР, по скоро сама си присвоих правата... но, както и да е, с малко мъже може да се говори и да разбереш мъжката гледна точка или по точно как мислят мъжете.... с този може:)
..дали ще ти хареса е друг въпрос... но нали ставаше въпрс за опознаване и взаимност...



Тема Re: Е, това е друга тема.нови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 22:11



Много ми харесва като правиш така.

Замести така с нужното.





Тема Хм....нови [re: pyrvata]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 22:13



"персонала" ми набъбва без да се усетя дори. Почвам да приличам на федералното правителство.





Тема Re: Е, сеганови [re: pyrvata]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.01.11 22:43



Записвам се в агитката като четяща Ком и в други клубове...





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано24.01.11 22:45



дали не се ебеш с прекалено много (като бройка) и прекалено начесто (с многото като бройка)?



мисля, че "дамите" от клуба спокойно могат да те посрещнат с добре дошла в клуба на незадоволявките.
па от мен - чиститу.

Редактирано от yetti на 24.01.11 22:49.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано24.01.11 22:50



не бързай с изводите (за себе си).



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: kikimor]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.01.11 22:54



Изключила е своя оргазъм от програмата, някой горе го каза... Не иска да е дълга чикия, иска да е кратка, иска да знае, че някой получава удоволствие от нея, независимо от нейните усещания, щото явно не иска да се грижат за нейното свършване и не иска да го остави в чуждите ръце и пенис. Има връзка с фетиша, но едва ли е толкова сериозна, повече е самовъзприятие. Въпросът е каква психологическа нужда прозира под всичките тия думи и нещо някъде в съзнанието ми се заформя като отговор, но още не ми е ясно...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.01.11 22:58



Пробвай да не се замисляш предварително и да не се стараеш много извън най-необходимото. Бъдете спонтанни, сменете мястото за секс (друга стаи/мебели, природа, рискови ситуации край публични места), пътувайте.

Редактирано от Roxy на 24.01.11 22:59.



Тема Re: Хм....нови [re: Koм]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 23:39



... докато има все още петрол и страни от третия свят, ще можеш да ни търпиш наоколо си, после, съкращения в държавната администрация:)) споко, няма да искам нищо от тебе, шефе, аз така мисионерската само:)) а това, че т.нар. персонал набъбва , без да се усетиш е хубаво, не мислиш ли:))

Редактирано от pyrvata на 25.01.11 00:51.



Тема Re: Искамнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.01.11 00:36



Вярваш ли й на темата?

Вярвам, що да не вярвам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.