Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: troy@]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:39



Да заспиш в такъв момент ми се вижда твърде... неподходящо, ако и ритъмът да е "приспивен".






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:41



неподходящо е, но явно се случва



________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Сега оставанови [re: saksun]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:00



да си легнеш с нея и да изпълниш инструкцията. Тогава ще разбереш защо "мъжете не я разбират", или по-скоро, че тази инструкция не е БАШ това, което тя иска.





Тема Ми, защотонови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:10



Ти пусна постинг, в който говориш за друг проблем. Трудно е да се разбере "хайде, бе - еби ме, ама гледай да е по-бързо, щото на мен ми става досадно". Хората се сексят, за да си доставят удоволствие един на друг. Коментара е по повод това:

не разбирам защо мъжете не изкоментираха заблудата на собствения си пол, че единственият ми проблем е, че не свършвам. Ами почнаха да говорят за терапевти и т.н.

Сигурно ще намериш много мъже, на които няма да им пука дали си свършила. Има и много, които ще свършат за 5 минути. Друг е въпроса дали ще останат с теб и ти дали ще останеш с тях.



Тема Re: Ми, защотонови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:16



Ама и ти четеш между редовете.
Като разбираш какъв ми е проблемът, защо не споделиш ти с какво разнообразяваш влизането и излизането, та сексът с теб е интересен. Да знам да дам съвети.
Аз правя секса интересен, докато на мен самата не ми омръзне да обгрижвам. Искам и за моя кеф някой да се погрижи, ако не - да се вземе в ръце - с чекии или с раздяла, временна или постоянна - докато разбере, че няма вечно аз да го яхам. Щото и аз да водя, той още по-мързелешката я кара - само си лежи, а аз му се нанизвам. И ми се прави на обиден.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:23



какви съвети да ти дам. Аз съм съвсем различен човек - това, което аз правя едва ли ще ти хареса, ако е вярно това, което си споделила. Мен не ме влекат мазохистично-садистично-подчинително-господарски отношения. Това не значи, че го вкарвам и изкарвам в една поза и с едно темпо в продължение на половин-един час, докато ръцете ми са някъде другаде.


Но - ако имаш конкретен въпрос - ще ти отговоря, де - да не кажеш сега пък, че те отсвирвам.



Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 21:25



Лошото е, че гореописаната ситуация не е такава само в рамките на леглото ти, а и излиза извън него... Имам предвид последната ти връзка, която беше описала и бившият, който не полагал никакви усилия, нямало работа за него, нямал пари, лежал на твой гръб. И в леглото е същото - ти ги яхаш, обръщаш им внимание на телата, говориш какво харесваш, първо, трето, пето, те не взимат бележка и само ръгат навътре и навън... Не знам.



`Щото и аз да водя, той още по-мързелешката я кара - само си лежи, а аз му се нанизвам. И ми се прави на обиден.` На следващия етап ще ти се разсърди, че не си взела бонус към заплатата за месеца...

Редактирано от Hungry eyes на 24.01.11 21:30.



Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:30



Остави садо-мазото. То е второстепенно. Оргазмът също. Писах вече 10 пъти какво искам. Ама наистина нищо чудно, че той/те не показват да ме разбират, в темата е същото



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:34



Разбираме те, бе жена. Искаш мъжа да си направи чикия с теб и да те остави на мира. Разбрахме. Ама не ти вярваме - не само мъжете - и жените не ти вярват. Даже - най-вече те.
Иначе - ето ти конкретен съвет: Като усетиш, че ти е писнало, изнизваш се, лапаш го и го свършваш - какво толкова трудно има да се направи това. Има и вариации - може и чикия да му направиш, я с ръце, я с цици. Сега ще кажеш, че си пробвала и е работило 1-2 пъти, което пак ни връща в началото - не ти вярваме, защото сме различни.





Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:37



Грешка. Искам един хубав секс, в който всеки се радва на другия и не гледа само собственото си удоволствие.
А за чекии да ползват магистралките :)

***
пол - Ж

*Подпис*



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.