Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:25



Искам кратък секс! - Вземи си го



Стига ми прочит до тук - единственото, което разбрах е, че не познаваш собствената си сексуалност и на всичко отгоре си мързелила и без въображение. Каквото си искаш от мъжете - това получаваш. И си мисли, колкото си искаш, че си фетишистка - ако искаш ще го свършиш един мъж на 5-тата минута и няма да ревеш като вдовица за кур, че ти е скучно.

Бахти мрънкалото

________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: kikimor]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:28



Четеш ме през ред. Досадник е, докато се пъне върху мен, без да разбира, че на мен ми е досадно това, което прави. Без да разбира и че като му кажа, че харесвам и искам нещо точно определено, наистина го харесвам и искам, а не само ей-така за проба. Ако е за пробване, ще кажа, че не съм опитвала, искам да опитам.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 20:28



... ще каже важни неща, и най- вече ще осъзнаеш какъв е проблема... боя се, че не те разбираме скромните последователи на традиционния секс... и това, което не разбираме е, защо се мъчиш толкова ... това са естествени и спонтанни неща, секса, възбудата, оргазмите, сексуалното привличане, любовната игра, те си следват едно след друго и нямат нужда от коментар и обяснения... не разбираме,как се прави секс с досада, не си и представяме че това, което наричаме секс се свързва с понятията гаден и мазен... има нещо, с което си по различна от нас... помисли върху това... не нападай мъжете, верно е че не са много комуникативни когатто правят секс, верно е, че тичат да се доказват колко най, най-.... ма това с възбудата и собственото ни желание за секс с тях няма нищо общо...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: steinbock]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:28



Жената каза, че обявила официално желанията си, но той пак си кара по своята възвратно- постъпателна схема.






Тема Re: Терапевтанови [re: PipilotaV.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано24.01.11 20:29



с това може да се сложи точка на цялата тема!



Тема Леленови [re: troy@]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 20:30



как си се ядосала.. милост, мила!

Вярно е, че звучи агресивно, но може би само така звучи, а историята да е истниска, тежка и реална, хората просто имат разни стилове на писане..



Тема Re:нови [re: pyrvata]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:30



На мен ли ми се струва, или ти се обиди? От какво?

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Леленови [re: Lady Likes Sex]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:33



хахах

няма милост

ако имаш впредвид мен - да, сигурно съм агресивна
ако имаш впредвид писането на авторката на темата - не, не ми звучи агресивно, а лигаво

________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:35



Е да, обявила е - текста на обявлението е страхотен, особено, ако го казваш на някой льоло, който ще те клати 30 минути докато заспиш



________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 20:37



... не, не... от какво, няма от какво... опитвам се да обясня защо не те разбираме... напротив , само се старая да съм внимателна, за да не засегна теб, но явно се получава обратния ефект... не мила, не съм... не се мъчи, това искам да кажа с две думи, секса е удоволствие, не е мъка:)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.