Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 20:04



Дървье.





Тема Re: И аз точнонови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:04



Ами, подскажи му, че го искаш, бе, човек. Все трябва да има начин.






Тема Терапевтанови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 20:05



вероятно е да те обърне да се вгледаш в себе си повече, отколкото ти се иска понякога.. и тя или той заедно с тебе.. По-скоро до какво е довело до тази негативна нагласа към взаимния секс, и може ли да се острани или омекоти или изолира ефекта му, да се отвориш към взаимност и получаване в секса, не само даване. Подобни неща..

Вярвам, ще се съгласиш, не е на добре такава нагласа и възприемане към секса, и ти не би я искала в себе си? Все пак си е проблем да не те кефи секса с мъж, колкото мастурбацията, щом си хетеро.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 20:07



Добре де, ако ми се яде сладко - казвам "искам сладко" а не "искам малко солено" - така никога не бих получил нещо сладко!
По този начин едва ли ще получиш вълнуващ секс.

Извинявай, но звучиш странно за моите разбирания ( признавам че съм старомоден) да не се приема за заяждане........

Първо, ако аз правя секс с момиче, колкото и да не я обичам примерно, щом спя с нея значи намирам нещо в това момиче и без значение как е в секса не бих си позволил и да си помисля дори за нея като "Досадницата" . Това показва че нямаш отношение към личността на пенисодържателя - би следвало тогава да не очакваш нищо по различно от това което получаваш! Явно това не е човек който те кефи и дърви - ми не се мъчете и двамата! Кой от където е, и минаваш на ръчна докато не срещнеш интересният и дървещия младеж, който няма да е вече пенисодържател и който най напред ще те секси в главата, пък после другаде......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: И аз точнонови [re: Ghanima]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано24.01.11 20:08



Споко, това на всеки се е случвало поне веднъж и е поправимо.



Тема Re: Терапевтанови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:12



Пипилота, аз не подсказвам, казвам в прав текст - харесвам това, това и това. Харесвам го като част от любовната игра и като част от секса. Проблем едно - тези неща не стигат по-далеч от началото на самия секс - в самия секс ги няма. Проблем две - тези неща изчезват и от предиграта след 2-3 изпробвания. Държа да кажа, че пробите бяха обещаващи и не съм имала критики, партньорът беше похвален.

Нагласата ми към секса принципно е доста добра, докато не започне. Едно и също...

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Терапевтанови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 20:15



Тогава има един изход само - сменяй го, попаднала си на егоист!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Терапевтанови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:19



Ами, започвам да мисля, че Кикомор е прав. С човека вероятно просто имате някакво генерално разминаване в областта на чувстването и за да не те повреди това

, по- добре... той го е написал вече... Просто има хора, които имат сензитивност и усет към секса и други, които нямат. Може би някой може да я провокира у тях, но трбва да срещнат точния за тях партньор. Това не е твоят човек явно.




Тема Е разгеленови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 20:20



Разбрахме поне проблема, благодаря ти!! Прекрасно го разбираме, на мен ми се е случвало..

Вътре-вън-вътре-вън не е гот, освен ако не си вече тръгнала да свършваш

Тогава само да промени нещо, и.. не знам как оцелява

Има всякакви ебачи. И неебачи.

Но явно сме далече от тая фаза на свършека, и затова да, права си, не е гот. Особено ако не ти се вдига възбудата и тегавее... той не винаги усеща, мъжката неврохимия е различна и прилива на възбудата ги отнася тотално.. и е много по-голямо усилие да ти обърнат нужното съзнателно насочено внимание, отколкото ти на тях по време на секс.. Дето се вика, от седмото небе трябва да слязат, за да се занимаят с клитора ти, и повечето не обичат да се занимават с него, докато ебат здраво както ги е създал твореца..

Мда. Затова ето един вариант, не може ли като парватито да го изчукаш пък ти, както все едно мастурбираш? Може да си приближите седмите небета..



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано24.01.11 20:23



Четох цялата тема и не разбирам наистина защо повечето хора не разбраха за какво пишеш. Може би защото даваш информацията доста разкъсано и по малко

Но не мисля, че тук има някакъв прецедент - доколкото те разбирам искаш по-доминантен секс - шляпване, коса, шия Ами и на мен ми харесват тези неща, просто открий дали и твоя пич си пада по това. Опитай да му разкажеш някоя фантазия, има си начини да му подскажеш, без да става сериозен разговор от това. По-добре е по положителен начин да му кажеш какво искаш вместо да става разговор, в който да се упреквате, да се оплакваш и пр. Аз си мисля, че като че ли повечето мъже си падат по такива неща




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.