Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано24.01.11 19:45



ако е дума с опасно значение,а ти не бива повече да я употребяваш!
ако ти кажа,че аз също имам стандарт на живот и също така съм взискателен
към всяка една жена с която се срещам,и за нищо на света няма
да падна толкова,че да престана да бъда такъв.
вероятно заради това и нямам твоите проблеми.
както казах вече вземи си обърни внимание на мисленето и поведението

Искам кратък секс!
старай се повече





Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 19:48



Някъде беше писала за последната си връзка - че за немалко време бил легнал на твоите плещи, издържала си го, помагала си му, и т.н. Помисли дали не се обвързваш с определен тип мъже. Това, че не чуват желанията ти, означава, че винаги си се оказвала в едно легло с егоисти, които мислят само за своето удоволствие и за своето его, които не държат на теб и не се грижат за твоето удовлетворение, а карат така, както на тях им е комфортно и удобно (като този последния, който си издържала, а той е нямал нищо против).

Не се обиждай на съветите за психотерапевта, не са злонамерени - може да опиташ, ако досега не си могла да си помогнеш сама. По-добре ли е през целия ти останал живот оттук нататък да се луташ и да се мъчиш?





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: kikimor]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:50



Искам интересен секс, много ясно. Замисляш ли се ти защо искам кратък секс? Защото досадникът няма с какво да запълни времето на секса, освен с вкарване и изкарване. Това ли е интересният и вълнуващ секс? То.. тогава наистина по-добре да не правя и да отказвам. Както казах - като откажа, съм виновна, досадникът се сърди, че няма кой да го задоволи. Ми мен има кой - ръце собствени два броя.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:53



Сега, не се обиждам на съветите, но какво ще ми каже този терапевт? По-конкретно - какво ще ми каже, което реално съм в състояние да направя? Ще даде съвети, но ако съветите касаят лично усъвършенстване, спазване на високи изисквания, въздържане от секс, докато не сметна, че това е ТОЙ - ми всичките съм ги спазила. Файда йок.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 19:55



Мислиш ли, че ако отделиш повече време на партньора, извън възвратно- постъпателните движения, няма да ти отговори със същото старание? Аз мисля, че би го направил.




Тема И аз точнонови [re: kikimor]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 19:56



това искам да разбера, но не аз да предполагам, а да го прочета.

Една от причините да ти е твърде дълъг секса, от личен опит пиша, е когато възбудата ти не се вдига повече от едно ниво, и ти е нужна промяна някаква.. в поза, в стимулация, някаква промяна на нещата.. Ако по някаква причина такава промяна не е възможна или не се получава от парньора, може да е стане тегаво..

Може би се стига до определена степен на възбуда и толкова, и абсолютната автосугестия, че така и така няма да стигне до оргазъм, да предотвратява по-нататъшен ръст на възбудата...

Все пак всички ще се съгласим, оргазмът е мегамотивация





Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 19:56



Както си прецениш, просто изказах мнение.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:59



Мисля и винаги се старая всичко от моя страна да е наред. Не съм получила оплаквания по другите параграфи. Всъщност, докато не започна аз да се оплаквам, и за секса не съм получавала оплаквания.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 20:02



А не си ли се замисляла, че проблемът може да се корени някъде другаде, а не в секса сам по себе си?...

А правила ли си секс с някой, в когото си била лудо влюбена, както и той е бил лудо влюбен в теб и те е носил на ръце? Ако да, как беше?



Тема Re: И аз точнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:02



Ан тъй! Това се опитвам да кажа, но някак го пропускате. Той просто не го прави. Няма промяна. Няма вълнение. Няма разнообразие. Пробвал е смяна на позата. Ефектът беше НУЛЕВ. И сега някой да пита защо? Ами защото той продължава вътре-вън, вътре-вън. Не бутва никъде другаде, няма клитор, няма цици, няма коса, няма лице, шия, ръце... Дори това не прави. Е и на мен ми писва по някое време да се занимавам с неговото тяло.

***
пол - Ж

*Подпис*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.