Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Провокирано от пост в другата ми тема.нови  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано21.01.11 20:01



Пречат ли вибраторите на секса и оргазмите, без допълнителна интервенция, или не?

Ако пречат, защо и как пречат?

Ако помагат, защо и как помагат?


Уточнявам, че говоря за оргазми, докарани само с хуй, пръсти, езици, или други части от тялото на партньора. Никакви, създадени от човешка ръка предмети, не влизат в моето описание за секс и оргазми, без допълнителна интервенция.

И моля да пишат тези, които имат опит, имат какво да кажат, имат мисли по темата, и/или са най-малкото достатъчно добронамерени, за да не се изпоядем.



Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!

Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: Фpeди]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано22.01.11 17:15



Е... разбирам, че жените в клуба или нямат оргазми, или нямат оргазми без вибратори, или не желаят да споделят нищичко по темата.



Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!

Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: Фpeди]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.01.11 17:40



Не пречат.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: Xoлдън]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано22.01.11 17:49



Не разбрах.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: Фpeди]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано22.01.11 19:04



И аз съм озадачена- изпитвам силен интерес по темата, но никой не се отзовава подобаващо.






Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано22.01.11 19:10



Ако взема да напиша мислите, които реакицията на темата ми поражда, доста хора ще ме обвинят, че ми се привижда поредния епизод от зоната на здрача, или нещо си от световната конспирация.

И понеже зная добре какво може да настане, когато настъпиш мазолите на цяла група, предпочитам да почакам, с надеждата темата все пак да си тръгне с разговори по темата.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: Фpeди]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано22.01.11 19:14



Може пък тогава да провокираш повече откровеност по темата.


Нямам опит с вибраторите, така че няма как да участвам на ниво.




Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано22.01.11 19:21



А тези, които имат доста голям опит с вибраторите, едва ли ще напишат това, което ги питам, или ще ударят някъде встрани.

И нека все пак не забравяме колко много се лъже в клубчетата, и как всеки иска да изглежда достоен, красив, мъдър и прочие суперлативи.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: Фpeди]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано22.01.11 20:09



Всъщност, темичката така, както аз я разбирам, е много простичка и полезна даже

: мислите ли, че мастурбацията с помощни технически средства може да ви отнеме качеството и количеството на оргазмите при класическия сексуален контакт. Правилно ли схванах? Така че, не виждам нищо еретично или скандализиращо в така поствения въпрос.




Тема Re: Провокирано от пост в другата ми тема.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано22.01.11 20:44



Прекрасно си ме разбрала, както виждам. Това е една много човешка темичка, и я пускам със съвсем конкретна цел. Въпроса обаче е там, че в това клубче, поне по времето, когато бях активен клубар, беше пълно със сексуални лъвове и сексуални тигрици, и никой не искаше да си признае, че нещо му куца.

За пример ще дам нещо от мъжете, за да няма поводи жените пак да ме атакуват, че ги мразя, но нека си знаят, че виждам и техните подобни примери.

Та... всички клубари от една страна уж имат хуйове по две педи, и дебели колкото бирено шише, ама как така все им се случва да "попаднат на кофи". Изрично се дистанцирам от цитираната дума.

Та... това с кофите говори за малката срамна тайна, че въпросните хуйове далеч не са с такива размери, с каквито ги обявяват. Еле па темата на един клубар, който твърдеше, че нормалният размер бил между 28 и 35 сантиметра.

Може... ама най-вероятно премерено от ануса.



Та... затова не пишат жените. Нито една, чиито оргазми от хуй са били преебани от ползването на вибратори... няма да си признае този "срам".

Думата срам е нарочно в кавички, защото срамно е не да сгрешиш. Срамно е, ако осъзнаеш, че си сгрешил, да продължаваш в същата посока. Смелост и кураж се искат човек да си признае подобни неща, и сили се искат, за да се опита да ги промени.

И нека в тази тема пишат тези клубарки, които не биха искали един ден дъщерите им, внучките им, или момичетата, които са им близки на сърцето, да реват, че не могат да получат оргазъм, без да се приложи сериозна доза техника.

Подозирам, че волно или неволно ще жегна болезнени точки, но както казва един любим герой от една книга... "Аз не използвам болкоуспокояващите средства, но затова пък си служа с антисептичните.".

В книгата ставаше въпрос за лекуването на душите, и за това, дали е редно срамните тайни да се крият, или могат да бъдат изложени изцяло на показ, с което излагане оръжието на всички клюкари бива отнето, защото просто повече няма какво да се крие.

пп. И макар да написах, че обичам медалчетата, това го пиша с готовността да бъда оплют, с риска да ме сметнат за какво ли не.. но и с надеждата някъде поне да хване дикиш, и да посее размисли в конкретна насока. А дано и плодове даде някой ден. :)

Това е всичко, което имам да кажа по темата.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.