Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Снимки на автентичен целулит?нови  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано15.01.11 15:27



Тази сутрин ме осени идея - в интернет трудно се намират снимки на истински целулит, а не някакви реклами на антицелулитни кремове, дето краката на мацките са по-гладки от полирана маса.
Не, не че искам такива снимки.
Да дойда на въпроса - мъже, вас сериозно ли не ви брига дали жените имат целулит? Някъде четох, че ви е все тая, ама не беше много убедително.

Дами, колко от вас са в двата процента, които нямат никакъв целулит? Според статии 95-98% от всички жени след пубертет имат целулит. Моите наблюдения са, че процентът не надвишава 60, и то при жени над 30.

Мерси за вниманието. А, и кажете безболезнен начин да си оскубя триъгълника, че с епилатора е ужас... опа, това беше за другата тема



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Снимки на автентичен целулит?нови [re: Ghanima]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано15.01.11 15:35



Не ми пука.Моята мацка има прекеасно тяло без грам целулит.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Снимки на автентичен целулит?нови [re: Ghanima]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.01.11 15:37



И аз нямам, сигурно е заради водата!

only me


Тема Аз нямам!нови [re: Ghanima]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано15.01.11 16:06



и съм на 36! А за триъгълника ходя при козметичката! (освен при спешни случки, когато се бръсна!)

Други въпроси да имате, госпожа?



Тема Re: Снимки на автентичен целулит?нови [re: Ghanima]  
Автор aдмиpaл (андорския флот)
Публикувано15.01.11 16:12



В отговор на:

Да дойда на въпроса - мъже, вас сериозно ли не ви брига дали жените имат целулит?


Твърде необичаен въпрос за една моралистка, не смятате ли, мис?



Тема te ti snimki (18+)нови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано15.01.11 16:33





...

иначе доста имат, и мъже имат, ама там май никой така или иначе не гледа, така че...

Редактирано от yetti на 15.01.11 16:34.



Тема Re: te ti snimki (18+)нови [re: yetti]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано15.01.11 17:53



Мъжете са космати. И да имат целулит, остава някъде между космите



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Аз нямам!нови [re: parvaty]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано15.01.11 17:55



Нещо за самотни занимания? Не обичам да се кекеря пред хора, с които няма да се търкалям



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема кремнови [re: Ghanima]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано15.01.11 18:01



депилатоар - понякога ползвам - вийт! добър е, обаче няма разлика между крем и бръснене, да ти кажа....

другия (малко по-труден) вариант е да научиш любимия да ти прави кола-маска! Обаче, като знам аз лично какви чувства питая към моята козметичка в момента на елиминации на храсталаците, силно ме притеснява дали пък няма да си развалите отношенията с аморето ти... та, ти си имаш проблем!



Тема Re: кремнови [re: parvaty]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано15.01.11 18:07



Хахаха, мерси мноо

нямам любим сега. Опитвала съм с готови лепенки, обаче не скубят изобщо. А проблемът на епилатора е, че не само скубе косъмчета, ами направо бели кожа. Ако не ти се е случвало щипките да ти захапят кожата... дано не ти се случва В момента карам на бръснене, и крем съм пробвала. Затва питам за нещо, дето лесно се ползва, ама и скубе, че иначе за два дена долу ставам като бръснат еж.

***
пол - Ж

*Подпис*


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.