Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: нищо повече от еднократно чуканенови [re: sarahmoris]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано13.01.11 23:40




Не зная. Може би, ще приема.
Зависи каква е ситуацията: нямам възможност, разделени сме географски, плаща за професионалистка или го засърбява по негови си причини, разумно го прави, ползва предпазни средства и аз не разбирам.
Чуден вариант...но дали?
Не мога да кажа как ще реагирам - не ми се е случвало партньор във връзка да дойде и да ми сподели какви ги е забъркал за една нощ..
Ако трябва да сравнявам, обаче, ще ме заболи повече, ако узная, че има паралелна връзка, в която влага по - силна емоция. В сравнение с това - едно "вънка - вътре" - няма да ме събори толкова. Но аз съм малко чешит..сексът не ми е мерило за отношенията - нито за привързване, нито за отблъскване. Повече ме огорчават др.неща.



Тема Re: нищо повече от еднократно чуканенови [re: sarahmoris]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.01.11 23:42



Ето, отговаря ти жена, на която се е случило.



Никога не съм си помисляла и за миг, че е възможно да се случи на мен. Аз, която съм поставяла верността на главно място във връзката. Да, имало е облекчаващи изневярата фактори - момент, в който се бях отдръпнала от партньора; той насаме с друга; доза алкохол. Двама души, оплакващи връзките си и търсещи взаимна утеха... хмм, уж.

Преодолява се да ти кажа. Първо - той се връща при теб с по-голяма сила и желание дори. Второ - осъзнава, че не може да преодолее чувствата си, макар че е опитал с друга. Това от негова страна.

От твоя, зависи... При мен беше буря от емоции, мисли, желание за прошка и невъзможност да забравя, до опит всичко да бъде както преди. Уви, точно това се промени. Осъзнах, че НИЩО не може да е както е било...

Нито чувствата ми, нито доверието, нито сексът вече... докато ме обзе безразличие. И мисля, че връзката ни се преустанови завинаги.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: нищо повече от еднократно чуканенови [re: Лaмa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.01.11 00:38



всеки добър частен детектив за проследяване на прелюбодействащи съпруги/съпрузи разполага с такава техника. Евтина е, а за телефона си е просто едно малко софтуерче. Сега па какво засилихте на вълна подслушване, като ви изгъбарка Бойко




Major e longinquo reverentia

Тема Re: нищо повече от еднократно чуканенови [re: sarahmoris]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано14.01.11 09:08



трудно, но можем ...
въпреки, че жена и само секс е рядко явление



I wanna do bad things with you

Тема Re: в смисъл,нови [re: Любoв Фpeнcka]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано14.01.11 09:13



има типове връзки и единият от тях е сериозната.
Това е връзка при която човек вижда бъдеще.
Има други връзки, където бъдеще неможе да съществува по ред причини.
Връзките преминават от една в друга ... случва се.
Дори приятелкси взаимоотношения пак са връзка.

I wanna do bad things with you


Тема Re: Пропуснанови [re: jamie]  
Автор Лaмa ()
Публикувано14.01.11 19:22



А аз да си бутам тротинетката ли?



Ако има нещо, което ме научи работата ми, след като ме отучи на всичко, което знаех преди това, е, че парите НЕ СА мотивация.



Тема Re: нищо повече от еднократно чуканенови [re: LadyMorgana]  
Автор Лaмa ()
Публикувано14.01.11 19:23



Бойко си е гъбар, какво друго да прави





Тема Re: в смисъл,нови [re: asFARas]  
Автор Любoв Фpeнcka ()
Публикувано14.01.11 19:33



Не мисля, че ме интересуват еднократните ебания на приятелите ми.

Ок, ако се движим по твоята формулировка, спирам да виждам бъдеще

Ако не съм виждала бъдеще, продължавам да не виждам, макар че това е ебан вятър и не бих го нарекла връзка. Та май не коментираме това.



Тема ок,нови [re: Любoв Фpeнcka]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано14.01.11 22:12



Това изречение "Сексът не е изключен, но аут от класацията за партньорство." аз възприех като: Сексът не е изключен - ще правия секс с него, но - връзка няма да има (аут от класацията за партньорство)



Тема Re: ок,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Любoв Фpeнcka ()
Публикувано14.01.11 22:18



Виж даже ще го украся още малко: сексът сам по себе си не е връзка. Давай бързо да си стиснем ръцете и да се порадваме на временното подозирам не чак мирно споразумение, но поне унифициране на едни толкова субективни неща.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.