Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Doctor Who]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано20.01.11 23:38



Казвам само, че е добре да прилагаш вижданията си в широк вид, точно както ги описа последно преди да си правиш изводи за хората... Другото беше за представите на Саксън, не за теб.



Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Roxy]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано20.01.11 23:39



Аз ги прилагам. Какво общо имат думите ми в конкретен разговор с виждането ми за даден човек като цяло?


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso



Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Doctor Who]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано20.01.11 23:41



Ти си ню-ейдж, аз съм олд-скуул: атеизъм, материализъм (оня, философския) и хедонизъм.





Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Roxy]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано20.01.11 23:47



За последното нямам против.

Второто ми е много далече от природата, опитвам се да го интегрирам поне мъничко, че иначе бай бай лайф А първото не ми идва отвътре, не го усещам така, макар и разумът ми да е още скептичен, но той се държи така, щото иска да е куул. Иначе съм ню ню ню ню ню ню ню ню ню ню ню ейдж. Без ди ейджин парт, сил ву пле.


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 20.01.11 23:47.



Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Doctor Who]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано20.01.11 23:47



Че за хората рядко можем да сме категорични. Нека пак се уточня: не оспорвам думите ти, че хората се променят, търсят, намират и губят. Именно затова не трябва да сме категорични за някого като цяло, вместо например за отделно качество, с което се сблъскваме пряко по някакъв повод или дейност...



Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Roxy]  
Автор Пич Бoжи (сересета)
Публикувано20.01.11 23:48



Има и щастливи животни.







---


Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Roxy]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано20.01.11 23:49



Ми не е хубаво да сме категорични, да... дори не е хубаво да сме категорични, че не е хубаво да сме категорични.




...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 20.01.11 23:49.



Тема Re: Аааууу...нови [re: Roxy]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.01.11 10:37



Приемам всяко отношение към секса, което е различно от моето. Съвсем нормално. Не съм ксенофобка в случая.



А моралистка донякъде съм. Свързано с темата, например - не мога да се съглася с еднократния секс с друг при наличие на връзка между двама. Да не говоря, че има хора, които дори не го разглеждат като изневяра.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: Doctor Who]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.01.11 10:38





"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Затова в такива случаи...нови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.01.11 10:45



И така твоята дружка, Импулсче, на практика се е убедила, че сексът без чувства не си заслужава ли?



След като е опитала, поне ще бъде сигурна завинаги.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.