Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: Exte Barrocco]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано11.01.11 00:32



Ти, Ексте се надявам разбираш, че има разлика от това една жена да има окосмяване в рамките на обичайното, за нежния пол и това да е космата, така че каквито и епилаций да си прави, следите да остават. Има си просто по космати жени и такива, които са с по–редки, нежни косми. Обикновено тези с по–малкото косми имат и по–нежна кожа. При епилация почти не остават следи. Това хич не значи, че от останалите няма секси мадами. Просто това да е по–малко окосмена е един голям плюс за жената.

Passione senza limiti...


Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: pravil-nick]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано11.01.11 00:40



Аз на жените качества не слагам. Или става или не става. Космите, разбира се абсолютно не са най-важното.

Passione senza limiti...


Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: lYl 13]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано11.01.11 10:39



Като се има в предвид, че вече и противозачатъчните спомагат за намаляване на космите, за гладка и нормална кожа/без излишни мазнини/ и т.н. ..... ще си останеш излъганото овчарче



От край време се знае, че по-косматите жени са по-страстни /най-големите любовници на онова време са го казвали/, т.е. ... какво качество търсиш?

Нали не бъркаш заключението, че плешивите мъже са по-страстни с плешивостта на жените?



Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: Villy.]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано11.01.11 10:45



Аха, значи онези с мустака са най-плодовити, или какво написа?




by himbeer

Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: lYl 13]  
Автор moreol ()
Публикувано11.01.11 11:28



Хаха, добре, тогава няма да останат много жени.

А съдейки по твоите разсъждения ти също трябва да бъдеш изключен от подбора на жените, защото си с нисък интелект.





Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: FACKTI]  
Автор pauseto (.. от зор)
Публикувано11.01.11 12:42



На качествените жени космите са редки и прекалено меки

!?!

Просто орлите се кефят, като тормозят костенурките.


Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: lYl 13]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.01.11 12:47



С много светла кожа съм и с лека окосменост по природа. Но това е само мое удобство, по-малко работа в тази насока се налага.

Ала не смятам, че ме прави по жена от другите.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Жените не трябва да си обезкосмяват краката.нови [re: saksun]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано11.01.11 13:01







Тема Re: Обещаващо заглавиенови [re: Лaмa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано11.01.11 13:03



Който няма косми по краката, няма и такива по главата

Това вече не е вярно, познавам няколко такива жени - почти епилирани природно и с хубави, гъсти коси.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Мноо ..нови [re: FACKTI]  
Автор borecom ()
Публикувано11.01.11 16:52



.. си прав.



Една /амнайсто качество/ така разкошно ме бе отнесла. Не забелезАх ни колко ни дали е с меко окосмяване. На първо време.
СтрашнО беше, когато ме убоде смертелно по горната устна. С нейната горна. Рекох си - край, ухапа ме таз змия.
Се оказа просто косЪм недогрижен. Едвам оцелях от стреса и от секса и. Ма от тогас си падам ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.