Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано04.01.11 15:59



Ще ви се да бъдете роботи...

Редактирано от Roxy на 04.01.11 15:59.



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано04.01.11 16:02



Мила, прекаляваш с четенето на женски списания.



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано04.01.11 16:46



Не обичаш играчи, обаче играта е всичко за тебе.

Ех, тия екзистенциални дилеми...



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Galeon ()
Публикувано04.01.11 16:51



Казват така:

Ако достатъчно дълго се взираш в бездната , в един момент тя ще се отразява в очите ти))

Гледай да не потънеш,че спасителни пояси няма))



Тема Re: Съседът отгоренови [re: sexy mamma]  
Автор Statler (disagreeable)
Публикувано04.01.11 16:58



бе не е тва причината, ама само си прЕдстави хипотетичната ситуация дето екстето нахлузила подпетени пантофи, с набрашнени ръце, ролки на косата и в престилка в/у пеньоара звъни на съседа за да го помоли за чаша захар, щото не й е стигнало за да направи сироп за новогодишното реванЕ





Тема Re: Съседът отгоренови [re: Demon....]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано04.01.11 17:11



Добър ден.
Чак вчера погледнах линка, който ми беше пратил за риджекшън терапията. Смятам идеята за крайно глупава, при положение, че никой не се впечатлява, когато не получи нещо, за което не му пука особено и винаги всеки се впечатлява, когато не може да получи това, за което му пука. Самата идея е погрешна на базово ниво и единственото, което може да обучи са дистрибуторите на Орифлейм да приемат отказите ми по-философски.



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Statler]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано04.01.11 17:18



Ама по пеньоара ми има ли лекета и от какво?



Зарежи, ще му поискам чаша захар и той ще ми се яви пак гол по хавлия, овъргалян в захар и ще твърди, че не съм пояснила как точно искам доставката.



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Galeon]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано04.01.11 17:22



Ех, какъв си ми завоевател. Свикнала съм да скачам в дълбоки води. Лошото е, че дълбоките води са дълбоки до време, после - до коленете ми. Но щом гарантираш бездна..:)



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Statler (disagreeable)
Публикувано04.01.11 17:24



лекета нема, щото вервем, че си мукаетна домакиня и сичко си изпрала и изтъркала с камък и пепел на ряката. естествено и там разни разни левенти с трендафили зад ушите сигурно са напинЯли да ти пият от менците, ама ти и на тех нищо не си им бутнала, вече обясни защо





Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано04.01.11 17:42



Аз нямам съседи от 2005 година. Целия баир съм само аз и неколко десетки декара ливади. Преди това имах 2ма съседа, но ги застреляха лека им пръст. Това показва ясно не само,че аз съм номер 1 и в оцеляването, но и факта, че ми е писано да живея без съседи, които да ми се възхищават, а майките да показват на децата си какъв е еквивалента на успял човек в 21 век. Приемам съдбата си такава каквато е. Наремето ми беше писано да не получавам нищо за Коледа - един подарък не съм получил, даже близалка. Сега всяка година си подарявам нов черен джип. И живота е един Бай Миле та да си ебе майката!

Животът е болка, от която мога да те лиша



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.