Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано07.01.11 13:40



Абе темата много дълга и нямам време да я чета цялата, я резюмирай има ли развитие на драмата?





Тема Ексте, пусна ли му?нови [re: Exte Barrocco]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано07.01.11 14:12



Винаги се радвам много като пускаш теми, и ми харесва да ги чета. Имаш некъв дар да пишеш


ЧНГ, Btw!-)))



Тема Re: Съседът отгоренови [re: yetti]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.01.11 17:03




Не, по човеци.
Ама от онези - олдфешъните - с които можеш да си пиеш бирата, да им се нацупиш, да си мяташ краци, седнал на люлка, които не ги е страх да са себе си, намира им се поне грам мъжество да наричат нещата с истинските им имена, симпатяги такива, стават и да им поревеш на рамото, и да те опнат за дълбока оран, многофункционални, ако може - не се сърдя, ако готвят, не мрънкат, имат търпение да ти покажат нещо или да изслушат, ако стане дума. Спортуват, флиртуват, четат, сърдят се, печелят пари, ама като съм болна ми и подпъхват одеялото под краката. Абе..в едни саксии растат, ама няма да те отегчавам с по - подробни обяснения..

Редактирано от impulce на 07.01.11 17:04.



Тема Re: Ексте, пусна ли му?нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано07.01.11 17:19



О, добър ден, ЧНГ:)
Как е веселбата?



Тема Re: човекът отгоренови [re: nik52]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано07.01.11 17:22



При всички положения аз винаги ще избера да съм единствената, защото нито ми се целува, нито ми се чука, нито ми се уважава мъж, който се смята за голям тарикат и супер комбинатор. Аз си падам по добрите момчета.



Тема Re: Съседът отгоренови [re: lYl 13]  
Автор Лaмa ()
Публикувано07.01.11 19:28



Тоест фукаш се с постиженията на хора, които са ти осигурили собствен етаж, а ти нямаш търпение да ги пратиш в старчески дом.

Струва ми се, че чалгата толкова ви е промила мозъците, че даже не може да изпитвате елементарни чувства като любов и благодарност към родителите си





Тема Re: Естенови [re: Exte Barrocco]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано07.01.11 19:30



скъсай го от е...е без да му мислиш много



Панелника Джеймито, малкото чекиджийче:), моите ТЕМИ Панелник са реалният ми живот не са измислене, не прави анти пропаганда, ами мисли за 2011 и как ще си намериш една готина фемина да ти налапа палката



Тема Re: Съседът отгоренови [re: impulce]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано07.01.11 19:56



май грешно съм прочел в горния постинг. както и да е.



Тема Re: Естенови [re: dymo]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано07.01.11 19:57



ама не пропущиш постинг да кажеш, че темите ти са реалния ти живот, а?





Тема Re: Съседът отгоренови [re: Лaмa]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано07.01.11 19:59



според мен се бъзика и се "прави на голям", както в даскало всички викат на баща си - "бащата каза", а не баща ми. или "аз нашите че ги изритам некой ден" и тем подобни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.