Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Няма вече,нови [re: nikie]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано05.01.11 11:47



обещавам!



Тема :-)нови [re: Ghanima]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано05.01.11 12:16



Принципно на финландският power метъл ние хард-лайнерите му казваме "гейския метъл", но хайде - щом искаш:



Timo Kotipelto rulez



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Opфeйko (Непростител)
Публикувано05.01.11 12:35



Съседът отгоре.
Отдолу
съпругът.
На голо.



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Opфeйko]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано05.01.11 12:43



Редовете бих разместила
и стиховете тъй наместила:

"Съседът
отгоре.
Съпругът -
отдолу.
На голо."



Тема Re: Съседът отгоренови [re: Roxy]  
Автор Opфeйko (Непростител)
Публикувано05.01.11 13:25



Не по врат, бих казал, а по шия.
На Рокси искам аз да съм комшия.
Отдясно ли, отляво ли -о ли.
Отгоре и отдолу. Не боли!





Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано05.01.11 13:41



Много интересна история. Какъв простак трябва да си, за да се разхождаш по етажите само по хавлия хи хи хи , или ако не простак, то морж Аз това не го мога, предпочитам да ми е топло.

И другото много интересно - напоследък гледам, мъжете се увличат повече от алкохола и обилното хранене, разказването на сексуални небивалици, отколкото от истински секс. Този е някакъв динозавър.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Съседът отгоренови [re: Exte Barrocco]  
Автор Demon.... (мистичен)
Публикувано05.01.11 14:50



Функцията на терапията при тебе би била различна: да ти демонстрира до какви крайности могат да стигнат мъжете, само и само да не ти откажат





Тема Re: Съседът отгоренови [re: Demon....]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано05.01.11 15:33



Гледал ли си едно документално филмче за директното секс предложение? Един мъж спира на улицата 10 жени и първото нещо, което казва е "Искаш ли сега да дойдеш с мен вкъщи и да правим секс?". Една се нави. После мацката излезе на улицата и зададе същия въпрос на 10 мъже. До колкото си спомням май само двама отказаха. Гейове!



Тема Re: Съседът отгоренови [re: sexy mamma]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано05.01.11 15:37



Това експертно мнение на употребила наличната продукция ли е или само хипотеза? Да знам дали ще се караме на съседското събрание или ще обменяме опит...





Тема Re: хе-хе ;-)нови [re: nikie]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано05.01.11 15:41



Изобщо няма да се учудя, ако това е бляскавото ми бъдеще, защото в собствената ми компания ми е много по-забавно, интригуващо и вълнуващо, отколкото в компанията на не-роботи, не-супер-човеци и не-мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.