Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Пако Рабаннови  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.12.10 06:55



Точно в момента пия кафе на едно летище и гледам мъжките парфюми отсреща. Смятам да подаря за Коледа на двамата ми нови фитнес инструктора или One Million на Рабан, или Black XS пак на Рабан. Рабан прави хубави парфюми за мъже. Секси. От този тип парфюми, които като помиришеш някой мъж, искаш да го видиш гол моментално.

Много е забавно, когато дойде Нова Година, хората започват да си правят равносметка. Аз обаче си правя равносметка в движение и не чакам да дойде Нова Година, за да се ориентирам. Та моята минала година беше една от най-щастливите в живота ми – шут на бившия, нови бизнеси, нови инициативи, нови контакти, абсолютно и тотално забавление, ОБАЧЕ преброих колко пъти съм правила секс... През 2010 година Ексте Бароко беше докосната от един брой мъж 8 пъти.



Та седя си тук на летището и си мисля, че аз съм единствената пасажерка, която отива на ски сама. Там няма да съм сама обаче – резервирала съм си двама инструктора. Изобщо напоследък ме влечат инструктори. Но да уточня: Има два вида мъже: такива, които искаш да ебеш и такива, които искаш само да фантазираш, че ги ебеш. Инструкторите за мен са ми от втория вид по ред причини, които сега няма да обяснявам, но точно в момента установявам, че за пръв път ми се случва да желая двама мъже едновременно, без да имам доминант. Обикновено си падам по някой и той е цар и господар на фантазиите ми за известно време, но в момента направо не знам кой да си избера. Единият ми инструктор е норвежец - руса северна красота, плочки на корема, арогантен, a другият - негър, ужасно красиво лице, трицепс, раздава го голям прелъстител.

И за двамата имам една и съща фантазия: аз само по ботуши, единият ми крак е на пода, а другият е разтегнат на степенката срещу огледалата във фитнес залата, почти на шпагат, а той е зад мен и ме гледа в очите, докато си го вкарва бавно, сластно...

Норвегия ме влече.

Някой ще го отнесе през новата година, усещам аз...



Тема Re: Пако Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано13.12.10 07:31



Аз пък ти пожелавам някой ден ей от тук да си взимаш дрехи и козметика.






Както се казва, Париж е овъррейтед



Тема Re: Есте, Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано13.12.10 09:18



е наистина оргазмен фрагранс, добър избор, както и за инструкторите

представих си те



моята равносметка за 2010: бях докосната милиони пъти от един и същ мъж имах невероятна година откъм секс, интимност и близост,

да се надяваме и пожелаем за същото през 2011

хубави ски спускания и хубави призимявания ти пожелавам върху норвежеца и ..негъра не съм го правила никога с цветнокож, кой знае как е???

разказвай след това

Редактирано от dymo на 13.12.10 09:19.



Тема Re: Пако Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано13.12.10 10:36



беатрис да си постави контингента под контрол! кви знаци показват ми е през оная работа. Имат пари да плащат и боклук да чистят..



Veni, vidi, vici

Тема Съболезнованиянови [re: Exte Barrocco]  
Автор RealGuru (член)
Публикувано13.12.10 10:45



А аз си мимслех, че с моите 3-4-5 пъти месечно съм зле.



През 2011 8 пъти месечно най-малко.

И умната на ските да не счупиш нещо. Иначе с инструкторите няма страшно.

Аз пък ще работя през повечето време. Сигурно ще видя племенницата ми (на 3 год) и ще си поиграя с нея.

Надявам се да има време да се позабавляваме и с някоя 23 год.



Тема Re: Пако Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор moreol ()
Публикувано13.12.10 11:07



Аз пък снощи си бъркаш в носа



Иначе нищо чудно че някой ще го отнесе, като гледам бройката ти чак ми се иска да ти пусна, но ще се въздържа



Тема Мдаааа...нови [re: Exte Barrocco]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано13.12.10 12:01



пак работиш по летищата (и хотелите наоколо)


Какво пък, иде Коледа - ден година храни в някои професии!

"а той е зад мен и ме гледа в очите, докато си го вкарва бавно, сластно... "
Инак спечели наградата за най-откачена фантазия, казваш - инструктора си седи зад тебе и СИ го вкарва ... самичък ли? Нямам думи ако така са те "докосвали" мъже



Тема Re: Пако Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор moreol ()
Публикувано13.12.10 12:11



А как си представяш инструктор с такъв сладникав парфюм? Оne Million е за момченца тип кифла. Ся... вярно е че почти всички инструкторчета, които съм виждал по фитнесите (а аз съм посещавал доста) приличат на някви гейчета, но не и на кифльоци.

А понякога си мисля, че има нещо изискано в теб, но съм грешал

Редактирано от moreol на 13.12.10 12:11.



Тема Re: Пако Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор FACKTI (непознат )
Публикувано13.12.10 13:10



През 2010 година Ексте Бароко беше докосната от един брой мъж 8 пъти. -пътите са доста зле.



Има два вида мъже: такива, които искаш да ебеш и такива, които искаш само да фантазираш, че ги ебеш.-това звучи добре



Тема Re: Пако Рабаннови [re: FACKTI]  
Автор moreol ()
Публикувано13.12.10 14:11



Мда обичам когато жените преувеличават






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.