Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Към всичкинови [re: Flavio Briatore]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.12.10 08:04



Виж сега, не се чувствай пренебрегнат. Това, че спрях да ти отговарям не значи нищо повече от това, че просто не ми е интересно да си говоря с теб.



Тема Re: Булгаринови [re: Galeon]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.12.10 08:06



Какъв хубав чат сте си оформили. Жалко, че нямам време да се включа. Като успееш да докараш Моргана да ти се яви по жартиери и ветрило от щраусови пера, викни ме да ви гледам:)



Тема Re: Булгаринови [re: LadyMorgana]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.12.10 08:18



8 пъти за цяла година си е свирепа девственост, ако ме питаш мен, но е въпрос на личен избор. Исках само един мъж, точно този мъж и бях само с него. Всеки път уж беше последен и така до следващия път. Иначе за това как се чувствам, много е странно: от една страна имам моменти, когато ми е тъжно и самотно, но от друга живея в момента много бърз живот и винаги нещо се случва, винаги съм някъде, заета, ангажирана, пътуваща, нови хора, усмивки, вечери и това маскира ситуацията.

Точно в момента лежа в леглото в хотелската стая и си мисля, че това бюро е много хубаво и е жалко, че няма с кой да го пробвам... но точно след час ще съм вече на ските с един от инструкторите и няма да имам време да се замисля, просто ще ми е гот, че съм на ски пак. И така цяла седмица. После Коледа, партита... Нямам време да се чувствам самотно.



Тема :-)нови [re: Roxy]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано14.12.10 09:20



Мисля, че трябва на нея и File99 да им дадем почетни места в управителния съвет на кръжока...





Тема :-)нови [re: Exte Barrocco]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано14.12.10 09:25



Има някаква измама тука...



Ексте не беше ли с някаква юридическа професия?!

В текста има някакви "влечат ме", "двама инструктори", "без да имаМ доминант"...

Това според мен е някаква бъгава под-версия на екст-то...



Тема Re: Булгаринови [re: Exte Barrocco]  
Автор Galeon ()
Публикувано14.12.10 09:36



Какво ще гледаш,моля?))) не се надявай че няма да те гледам и теб в очите





Тема Re: Пропускаш...нови [re: nikie]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано14.12.10 09:47



Любо Пенев и Блуфен; ХЕИ (Гидилонгурмръсен) се загуби някъде, но те заедно с Тетрис и Тор са от мутроидите и все аверчета.



Тема Re: Долче К'во?!нови [re: nnnlo]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано14.12.10 09:52



И ще се разхожда напарфюмирана с него по Шанс зе Лизе сигурно...





Тема Re: Проблемнови [re: Exte Barrocco]  
Автор borecom (мЪ няма)
Публикувано14.12.10 10:17



аз съм единствената пасажерка, която отива на ски сама. Там няма да съм сама обаче – резервирала съм си двама инструктора

И двамата фитнес-инструктори работят във фитнеса до офиса ми.

Както казах .. аман от глупости



.. е лудост да желаеш нещо, от което сам си се лишил

Тема Re: Пако Рабаннови [re: Exte Barrocco]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано14.12.10 10:20



Звучи прекрасно, макар и малко тъжно...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.