Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ебането носи лоша карма!!!!нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.12.10 11:11






Задълбочената и концептуална дискусия в линка ме вдъхнови да продължа нататък в разсъжденията си!
Ясно е, дръвчетата не поемат лоша карма при ашладисване, ясно е и че човекът с присаден орган обрича цели родове(това всъщност не ми става съвсем ясно, но поне спецът твърди така!), ясно е и че всякакви малоумници с лениви умове и нежелание да оползотворят времето си с нещо по-градивно и изискващо интелектуални усилия залитат по всякакви модерни шаманизми, естетизми, философии и религии.
Но и друго е ясно като безлунна юлска нощ: жената също няма реално нужда от пениса в себе си, а го желае с не по-малка страст от пенисопритежателя: иска го във вагината и останалите си достъпни дупки по всякакъв начин. А фрикциите отгоре на всичко влошават нещата: движейки се напред-назад, те завихрят отрицателната карма, придавайки и зловредна циклонална кривина и от нея капе черния дъжд на простотията, която поразява цели родове!
Затуй: Спирате всякакво ебане и - марш при йогите да ви чистят кармата чрез лечение с праз!

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: Студентите по медицина празнуват...нови [re: Kиpo]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано08.12.10 11:42



и не могат да опровергаят тази окултна заблуда. Останалите окултисти са пъповзряни и не искат да пишат за тантра и даоски секс. Нормалните хора пък са заети със студентски тройки - двама се чукат, а третият се прави, че спи на другото легло...



Тема Re: Ми така де...нови [re: Kиpo]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано08.12.10 11:42



проникването си е на практика временна (секундна) трансплантация.





Тема Киро,утепа кучето [re: Kиpo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.12.10 11:54



Аз съм ебал два пъти по предназначение-за потомство.В резултат на опита се получиха двама сина.Единия идиот,а другия свястен.
Другото ебане беше за кеф.
И сега ,понеже съм на години минах на лизане на путки.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема точно това имах предвид,нови [re: Graefenberg]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.12.10 12:04



колега!


Радвам се, ч еме разбрахте!

Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: Ебането носи лоша карма!!!!нови [re: Kиpo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано08.12.10 12:49



Мен ме интересува само едно. Дали за 500 и за 5000 е еднаква кармата. В другият ми живот, няма да ми стигнат бъбреците, агати



А този, дето е измислил Кама-сутрата, направо не мога да го мисля. Сигурно са го връщали на ниво-бледа спирохета н-брой пъти



Тема не вярвАМнови [re: mirror_]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано08.12.10 12:55



бледите спирохети да имат душИ



Днес Бог дава много чудеса и прави смешна науката, за да прибере СВОИТЕ при Себе си

Тема Re: Ебането носи лоша карма!!!!нови [re: Kиpo]  
Автор panvolodiovski (непознат )
Публикувано08.12.10 13:15



Начи, според зависи.

Язе например, ако ме ебат - не само лоша карма че ми дойде, ми и гъзо, такова...
Като ебем е друга бира. Начи - според зависи...



Тема Re: Ебането носи лоша карма!!!!нови [re: mirror_]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано08.12.10 13:35



Ватсаяна е бил богослов и лекар, ама в какво се е преродил после, само той си знае...





Тема Re: Ебането носи лоша карма!!!!нови [re: Kиpo]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано08.12.10 14:55



Всяко привързване носи карма, което ще рече съвсем просто, че обусловените от привързаностите мисли и действия пораждат някаква верига от причинно-следствени събития; прекъсването на тази верига е възможно да стане по всяко време, т.е. свободата от кармата е нещо елементарно, което поради обсебванията се пропуска.

Свободата от привързаностите (не липса, а свобода, т.е. да не се превръщат в източник на обсебване) е също напълно възможна във всяка една дейност.

От тази гледна точка ебането без привързаности е най-пълноценно и ползотворно.

Някои жени направо ме подлудяват, но става на някакво базисно, инстинктивно ниво, напълно животински, ако така мога да се изразя; преди психиката да се намеси с чувствеността, изразяваща се в разни обсебвания, влюбвания и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.