Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: dalya_night]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:20



Това, че не си попадала в дадена ситуация, не означава, че друг не може да се озове в нея.



А що се отнася до усещането ти колко съм неистинска, не се учудвам. Дори хората, които ме познават добре, казват: " Е, няма такъв човек като теб! Просто няма!"

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.12.10 00:34



Много позираш и много се фръцкаш. Драматично неестествено.

Думите ти са като същити парцали, сякаш си ги събирала с автоматичен преводач.

Няма чувство в постовете ти, както казва далия, лоша актриса си.


Никога не си позволяваш да си реалистична. Защо ли? какво му е плашещото на реализма?



Все постановки, на човек му писва да яде пасти вместо хляб.


За късо време отегчаваш. Нямам идея защо, но си куха и проста и не даваш храна на читателя, а го задръстваш с клишета и маниакалности. От което ти тръгва едно чувство за повръщане ....




Нямам идея каква си в реалността, но в нета си неприятна. Както виждаш, не само аз споделям това усещане.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:53



Всъщност бях решила да отида на събирането. Но с друг сценарий, скрит в джоба.



Гостите си тръгват. Домакинята отива у сестра си. Аз си лягам в едната стая, където тя ме е настанила. Съпругът й - в другата. Е, може преди това да побъбрим още, да звъннем на жена му, да проверим има ли нещо тревожно. С алкохола трябва да се внимава... моят познат го тачи доста. Но е опасен подстрекател и съветник, знаем...После бегом по стаите и всеки там да прави, каквото пожелае.

Когато жена му се върне, ще узнае, че по-загрижен, обичащ съпруг от нейния няма. И колкото и да съм опитвала да насоча разговора, съчетан с действия в различна посока, всички пътища са водели само към нея. Единствено към нея и към никоя друга жена....

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: !Roxana!]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:55



Откакто прави онези бисквитки, преди няколко дни, нещо ти стана. Отново! Беше ти поминало. Признай бързо какво си натикала в тях... нещо което ти се отразява зле!



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: !Roxana!]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 01:03



Опа! Това не го бях прочела... колко ти се повръщало! Какво ти казах - от прословутите ти курабии е всичко!



В реалността ли каква съм?! Гадай! Давам ти мъничък жокер. Хора, които са ме харесвали виртуално, видяли ме на живо, твърдят, че многократно съм надминала очакванията им.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор Бoди (бивш)
Публикувано03.12.10 01:04



Мое си е натикала бисквитката някъде,поради липса на друго,и да не й харесва ефекта!

Ти,можеш да помогнеш на приятелите си Саксън,независимо от ролята ти.



Тема Re: По добре ...нови [re: Opфeйko]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 01:37



Двамата ще ме обгрижват,
не ща жени!Те все завиждат!



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано03.12.10 07:17



И колкото и да съм опитвала да насоча разговора, съчетан с действия в различна посока, всички пътища са водели само към нея.
---
те тва че ти изеде на тебе главата, ама действай и разказвай после.


звучиш като некоя тийнейджърка...

Редактирано от yetti на 03.12.10 07:18.



Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: _Brave_]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано03.12.10 07:31



Прословутият израз е от "Синьо лято" !



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: kikimor]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 08:44



Точно така. Онова, малкото момченце - Тито, май я отнесе репликата.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.