Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Demon....]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано02.12.10 22:36



Тази статистика изобщо не ме изненадва, напротив, виждам много логика. Сама щях да нарисувам същата графика.



Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.12.10 22:48



тия тука ти завиждат ... и за това те разубеждават!


смело скачай
едва ли тя е ревнивец-мазохист , проста свръхемоционална патка , намачкано его от нещо , или проводник на неговите планове да разнообрази скуката в двойката с тройка . Обаче саксън , ти си скучна за тройки , а доколкото съм те чела-си и лоша актриса.
Значи просто и трябват доказателства за развод , или цели нещо друго ?
Но най вече смятам , че си измисляш

Обаче и да си измисляш , това е добър знак. Фантазията работи най вече , когато човек се отегчи предимно от себе си. За това и да не е реална ситуация ,предлагам да я овеществиш с реални герои-разбий няколко чифтета наоколо , подкарай четирикурен живот една година , лъжи мажи измисляй версии , реви , сапунки , дери ризи ,скубете си косите , и накрая пак ще стигнеш до сегашната си нагласа , но поне ще е изпатена , а ти ще си истинска
Каква жена е жената , която не е разрушила поне пет къщи и не е строжила минимум сто хуя?
това не е жена , а проект недовършен някакъв...



Тема Re: При цялото ми уважениенови [re: parvaty]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано02.12.10 22:58



Конгениално.





Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано02.12.10 23:25



По този повод се сетих за един стар виц:
Киркор и Гарабед били приятели от малки. Оженили се. Решили да си ходят семейно на гости. Първо Гарабед и жена му отишли у киркорови. Всичко Минало перфектно. На другата седмица Киркор и жена му отишли на гости у гарабедови. Пак всичко минало перфектно. Минал се ден, два... седмица, месец след това, но Гарабед не се обаждал на Киркор. Накрая Киркор притеснен се обажда на Гарабед.
- Абе, Гарабед, да не сме ви обидили нещо последния път като ви бяхме на гости. Оттогава не си звъннал, не си се обадил... Проблем ли има?
- Киркор, какво да ти кажа. Гостито мина прекрасно, но на секцията в купичката имаше едни сто лева. Като си тръгнахте ги потърсихме там, нямаше ги и...
- Ама Гарабед, как можа да си помислиш, че аз и жена ми сме ви откраднали стоте лева бе...
- Не, бе Киркор... ние стоте лева ги намерихме, ама нали знаеш - едно съмнение ... винаги остава.

Та, мило ми Саксънче. Забавно звучи да изиграеш някаква забавна роля в някаква мила семейна комедийка. Само дето знаеш, че и двамата са ревниви. Според мен не им ставай посредник в решаването на точно тези проблеми. Има един култов израз... (май в "Куче в чекмедже" беше, но не съм сигурен) и той е - "Посредникът винаги е лайно".

Помисли малко. В случая накрая винаги ще има някой с кофти чувство. Ако го свалиш - мацката. Ако не успееш и той разбере за "игричката" ви - той. Ако те се сдобрят и решат, че си обикновена интригантка и мръсница - ти.

И за къв уй ти е да се навираш в това мазало ума не ми го побира?!

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Doctor Who]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:02



Симпатичен мъж е, но не ме привлича сексуално. Разговаряла съм с него в компания. Само толкова.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: При цялото ми уважениенови [re: parvaty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:03



Склонна съм да се съглася с теб.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ако ти харесанови [re: jamie]  
Автор Ventolla (непознат)
Публикувано03.12.10 00:06



хаха, и аз съм за тройката, давай смело!



Тема Re: Кажи и че щомнови [re: Graefenberg]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:06



Не, тя няма намерение да го зарязва. Усеща се. Обича си го.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:07





"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Demon....]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.12.10 00:15



Планът е моята позната да отиде да спи при сестра си, която й се обажда, че не се чувства добре. Тя живее в съседния блок. Мен ме взима с нея, за да видя какво е положението. След това ме връща, моли ме да остана за известно време след разотиването на другите, а тя отново отива при сестра си.



Това е в общи линии.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.