Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 06.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: saksun]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.12.10 01:40



вие да не пишете сценарий за сакъз?

Голяма глупост е това...

понеже съм мъж с опит харесвам жени с бъдеще...

Тема Re: тюх...нови [re: parvaty]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано04.12.10 01:42







Тема абе :-)нови [re: saksun]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано04.12.10 11:17



Има една много мъдра приказка - "Там, дето двама си мерят куровете, ти гъза не си бутай!"





Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Demon....]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.12.10 12:26



Егото ми не е толкова силно, че да се опасявам от това, че някой мъж ще ме отхвърли. По принцип. Не говоря за конкретния случай. В него нещата опират главно до морал, наистина.



Демоне, понеже в два постинга пишеш, че се опитвам да се правя на високоморална, явно и в реалния живот, навявам подобни усещания. За беда или не.

Точно коментираната двойка, когато сме били в компания, спорейки оживено за нещо с разделени на два полюса мнения, е слагала край на дискусиите: " Чакайте, хора, да се изкаже спокойно живата съвест на компанията. Както го изрече тя, така ще е!"

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Jolee]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.12.10 12:47



Когато попаднах в Дир- а, точно преди година, установих, че виртуалното биене на шамари е тотален хит. Още преди да избера ник и да се регистрирам. Четях произволно избрани клубове, теми и постинги. Станах свидетел на боксови срещи, на борба в свободен и класически стил, на кеча дори. На непозволени хватки и удари под кръста - също.



И се зачудих дали само виртуални побойници има тук. После установих, че съвсем не е така...

П.п. Шамаросвала съм само мъже в реалността. Баш както си трябва - тряс, един плесник, ама силен. Неочаквано... с най - нежната, малка длан на света, както са казвали.

Жени не трепя. Кавалер съм.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Бегай!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.12.10 12:56



Смятах, че мнението ти ще бъде присмехулно. Впечатление, създадено от четени твои постинги. Благодаря, че подхождаш сериозно. Приятно изненадана съм.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: !Roxana!]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.12.10 13:11



Ще ти кажа нещо сериозно. Познатата ми, за която става въпрос, е същата като теб. Цапната в устата, не си поплюва преди да скочи срещу някоя жена. И да я нарече как ли не.



Обаче, мен ме уважава. И аз не знам защо. Проявявала е загриженост, необяснима. Спомням си как ме е качвала в такси след купон, обръщайки се към шофьора: " Да я закараш вкъщи. И да следиш дали ще си влезе във входа. Записала съм номера на колата ти!"

Мисля, че ти ще се влюбиш в мен, само като ме зърнеш...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: абе :-)нови [re: nikie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.12.10 13:16



Не бях чувала тази приказка. Но е нормално да я науча точно в ГЗС, нали?



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Предложиха ми роля.нови [re: Slona_sf]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.12.10 13:28



Амии, за тъп сценарий и лошо изиграна роля пак може да се грабне награда.
Има церемония, статуетка, прочувствени слова. " Златна малинка", например. Мадона и Сандра Бълок са се окичвали с този приз. Нищо, че са супер. И двете!



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Не си я чувала??!!?нови [re: saksun]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано04.12.10 13:33



извинявай, Саксън, ти всъщност на колко години си, бря?!?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.