Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Станала съм като мъж...нови  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано29.11.10 12:46



... видя момък с прилепнала фанелка по хубави бицепси... хоп, пламне огън в слабините ми, зърна нечия леко набола брада.. хайде, пак!

... някой ме погледне с кяфяви очи в очите ми... и отново съм готова.... Направо не мога да се позная... перманентно съм възбудена... Тооо, и да не смееш да излезнеш на улицата, де - бъкано е с перверзници - нямат ли си друга работа, ми ходят, дишат и не се бръснат - не знам... А казват, че зимата се спяло зимен сън...



Тема Re: Не си,нови [re: parvaty]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано29.11.10 13:12



просто нищо човешко не ти е чуждо. Положението "очи пълни - ръце празни", ако не си в кофти настроение е приятно и тонизиращо, и продължава доброто настроение за през деня. Нещо като гледка на метъли с китари пред училище, като района на НДК по време на едно "Мюзик експо" преди години, или като групичките студенти пред НАТФИЗ. Попадаш си на хубави гледки - радвай се.



Редактирано от Roxy на 29.11.10 13:14.



Тема Re: Станала съм като мъж...нови [re: parvaty]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано29.11.10 13:18



Е те така станА у БълХария....поне останаха ли мъже за ебане? то е ясно, че мъже за женене не останаха, мъже за правене на бебета не останаха...


Поне за ебане има ли, питам аз плахо, с тайна надежда в гласеца?






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Уф, аман...нови [re: !Roxana!]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано29.11.10 13:22




Редактирано от Roxy на 29.11.10 13:23.



Тема Re: Уф, аман...нови [re: Roxy]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано29.11.10 13:42



Ми виж я жената как плаче на първа страница, и няма кой да я наебе.....кога е било това?


Самотна жена плаче, че й се ебе, и никой не се обажда, даже за декорация????


Ма тя даже не плаче за женене или бебе...тя си иска ебането, и гледай каква пустош е






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Станала съм като мъж...нови [re: parvaty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.11.10 13:44



Не знам, аз не съм така. Макар че от доста време не допускам мъж до себе си.



Прилепнала фанелка по бицепсите, кафяви очи... че то всеки трети млад мъж е такъв. Изобщо не се впечатлявам. Да ме привлече със слово, с отношение, с интелект - да, ама само защото си щъкал по улиците покрай мен... изобщо не бих го забелязала даже.

Макар че няма нищо лошо в твоето усещане. И аз бих искала да възприема някого по този начин...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема И какво?нови [re: parvaty]  
Автор Opфeйko (Непростител)
Публикувано29.11.10 13:46



И какво? Нима не е чудесно.
Да видиш Е ли на мъжете лесно.





Тема Re: Станала съм като мъж...нови [re: saksun]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано29.11.10 13:48



mnogo mi eiнтересно, как ще те впечатли с всичките тези неща, когато само се разминавате по тротоара?

особено пък и при признанието, че не си допускала никого до себе си...

Редактирано от yetti на 29.11.10 13:49.



Тема Ни бицепси ни брада....дееби каръка съм:)нови [re: parvaty]  
Автор Пoп Cтaвpи (Одитеминакурами)
Публикувано29.11.10 14:20





Пием с мярка.............до насиране




Тема Re: Станала съм като мъж...нови [re: parvaty]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано29.11.10 14:34



Е те така се получава, кога Шива спре да шиба






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.