Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 24.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови  
Автор Лaмa ()
Публикувано05.11.10 16:14



... или малко душевен ексхибиционизъм.

2010 беше обективно погледнато толкова кошмарна, че ще се радвам, ако изкарам последните 2 месеца без да ми падне метеорит на главата. Всичко, с което се захващах се провяляше, имах ужасно лош "късмет", дори исландския вулкан успя да ме прати в изгнание. Работата ми беше (и е) котейл от лайна с говна, дори това, че получих най-големия бонус и 2 пъти ми увеличиха заплатата само размъти коктейла леко. Всъщност установих, че това да работиш, за да си финансираш живота, не е много добър модел на съществуване, но като открия нещо по-разумно, ще ви се обадя.

Но пък секса беше добър. И полузаспалия изтощен секс през седмицата вкъщи не беше никак толкова зле, колкото звучи, и секса в екзотични страни на пияна от ром, херез или шери глава беше добър, дори миришещи на мазе ваканционни жилища не пречеха. Секса след спорт, спорта след секс, не мога естествено така живописно да ги опиша работите като Димката, но мисля, че ю гет да пиктча.

Естетвено 2010та като настървена съдия-изпълнителка на по неизвестни причини скофтената ми карма реши, че и това не заслужавам и че трябва да го разреди малко, та направи от живота ми на семейни начала (в грях, ако се вярва на православната църква) уикенд-връзка.

Трябва да си призная, че погледнато субективно обаче, бях много щастлива, даже години, когато всичко е вървяло добре, съм била къде-къде по-сдухана. Лекувах си провалите и болежките със задължителните няколко часа разхитителна меланхолия и давах напред.

Днес, след последния удар на съдбата (или по-скоро на 2010, която вече в главата ми е като живо същество със зъл поглед и огнен меч), си правя каквото ми скимне, постъпвам егоистично и дори се наслаждавам на пулсиращото си главоболие, което ми захранва допълнително сладката меланхолия. Малко ми е суеверно, чудя се дали е несправедивост, или съм разбъркала по някакъв начин космическото равновесие с непохватността си.

Поне знам, че няма да съм сама довечера и се надявам това да не е поредното арогантно изказване, за което ще трябва да си платя по-късно.

Вие как сте?





Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано05.11.10 17:02



ебахти черногледите хора сте маа му стара.
Снощи за малко да избухна в пламаци и да ми избухне колата. За сметка на това само и изгоря част от дясната врата. Както си бях за риба и не вървеше изобщо цял ден ми се обадиха по спешност да свърша нещо на 170 км от моментното ми положение. Защото било последен срок и никой не ми го е казал преди това да го предвидя.
Няма да кажа що глупости ми се случиха преди това, не е толкова интересно и не това е целта.
Искам да кажа на всички оплакващи се, че животът е хубав. Въпреки всичко, въпреки всички!
Утре сутрин пак ще ида за риба и ме боли щепсъла. Пари ще изкарам, ще си оправя вратата.
Жени по улицата бол. Днес да ме зарежат - утре някоя ще се излъже



усмихвайте се - да ви ева!

I wanna do bad things with you

Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: asFARas]  
Автор Лaмa ()
Публикувано05.11.10 17:07



пропусна смисъла леко, май прочете само заглавието, но се радвам, че поне отговори на последния въпрос





Тема Re: Здравей:)нови [re: Лaмa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано05.11.10 17:08



ето ме Димката:)))

както винаги в добра форма и настроение


бих ти казала така: анализирай и внимавай наистина с твоите мисли, тъй като това , което мислиш отива в Космоса, Вселената, минава през призмата и се завръща при нас със страшна сила...

в тпзи смисъл и сега с това писание предизвикваш съдбата


бъди позитивна идва 2011



Тема Re: Здравей:)нови [re: dymo]  
Автор Лaмa ()
Публикувано05.11.10 17:16



Дими, знаеш, че много си те харесвам, но как винаги успяваш да кажеш неправилните неща на неправилното място



В момента съм много податлива на суеверности, въпреки че тази сутрин прочетох една статия за езотеричните вярвания и колко са глупави и казах мисловно на автора, йей, мен, цаня те за мой говорител! Та като ми пишеш такива неща за предизвикване на съдбата, се изкушавам да ида да си изтрия оригиналния пост. Понеже мамка й вече колко пъти се опитва да ми види сметката, че не искам да й давам повод. Но после се сещам ти, мила, колко теми си изписала за това колко си щастлива и колко ти е готина връзката и всичко. Не искаш да ми кажеш, че си я предизвикала и ти е взела комисионна, нали? Или просто аз по принцип съм по-застрашена, защото съм космично съдбонепохватна



Поста остава и живота продължава, нека се опита само да не продължи копелето!



Тема Бе не звучи ЧАК толкова зле :)нови [re: Лaмa]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.10 17:31



Иначе, да - трудна година е



Какъв е този "последен удар на Съдбата" и с кой ще изневеряваш довечера?

~*~

Тема Re: Бе не звучи ЧАК толкова зле :)нови [re: dePhil]  
Автор Лaмa ()
Публикувано05.11.10 17:38



Няма да изневерявам, довечера е петък вечер



Съдбата с главна буква ли се пише, или се бъзикаш, че ползвах толкова много купешки фрази? Ако ти си от тези, които дори с главоболие като моето успяват да си правят домашни фрази, бъзика ти е гратис, иначе се засрами, ако обичаш (Измъквам се по фланга, защото не ми се уточнява. Нещо гадно е, но или ще мине, или не, ще видим.)



Тема Re: Бе не звучи ЧАК толкова зле :)нови [re: Лaмa]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.11.10 17:45



Рядко ме боли глава, но се случва да се чувствам обезверен и гонен. Човещинка



Иначе - и да ти мине, и да не ти мине, всинца ще измрем до крак, така че - щом сте живи, обичате се и още ви става - скъсайте се от пиене, любов и секс довечера. Все някой ден и това ще спре да го има, тогава 2010та ще ти изглежда колкото далечна, стотина пъти по-щастлива.
Живот.

Иначе се засрамих, разбира се. Съдба, демек

~*~

Тема Re: ПРЕДИЗВИКАХ Янови [re: Лaмa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано05.11.10 17:46



вярвай ми.... аз дълги години живеех в една подредена, сигурна, но до безумие ...скучна връзка

много често когато бях на семеийни сбирки, на коктейли илипросто на семпли купони с приятели виждах двойки на които им бе приятно да се...докосват, целуват, видимо желаят и ... аз си го пожелах за себе си

и то стана

за работата и кариерата : взимам в пъти повече от преди и то за доста по малко отговорност,
това е

според мен казвам много с малко думи просто трябва да ме четеш между редовете

и най вече когато разказвам за СЕКСА



Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ... [re: Лaмa]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано05.11.10 17:55



2010 си отива бавно, но сигурно.

Само това ще кажа




Allons-y, Alonso


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.