Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано06.11.10 15:15



Няма как да кажа, че годината е лоша след като се разхождах в Прага, Виена и Париж. Мога да кажа, че беше крива леко. Секса беше впечатляващ и вярвам, че ще е такъв и до края на годината.
Другото го знаеш от моята тема предполагам.

понеже съм мъж с опит харесвам жени с бъдеще...



Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор Пич Бoжи (живите мъртви)
Публикувано06.11.10 19:31



Кеф в аванс.




Добре.

------


Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.11.10 01:07



Мхм, никога не съм можела да се оплаквам като хората

И аз май не мога. Защото говоря трезво и често се хиля, познай колко ми вярват.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано07.11.10 03:39



Знаеш каква е тази година, знаеш и тези, които са минали до сега. Горчивият вкус все още се усеща на тази ОТВРАТИТЕЛНА година, то е имало и други, но ти не си ги спомняш, май времето лекуваше, ако има от какво да те лекува теб.
По скоро си мисля, че си наточила зъби за нещо големо и некви дреболийки ти се мотат в краката, само да ти отклоняват мисълта от основната цел.
Иначе за мен всяка следваща година, нещо ми стават все по-къса.



Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Slona_sf]  
Автор Лaмa ()
Публикувано07.11.10 10:13



О, да, прав си, и аз се поразхождах, така е. Убедена съм, че при теб нещата ще се наредят по най-добрия за теб начин и преди края на 2010.





Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: nik52]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.11.10 15:27



Иначе за мен всяка следваща година, нещо ми стават все по-къса.

В това отношение ще става все по-зле, вярвай ми!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: paзбиpaм]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано07.11.10 17:01



Ногу важно, аз па ще дигна оборотите.



Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано07.11.10 18:16



И за мен тази година е ужасна.Само отвртатителни неста ми се слу4ваха в ли4ен план.За кратко има6е някакви искрици.Нямам тьрпение да свьр6и.Ина4е в професионален план, малко по-добре е от преди6ната година.Секса бе6е хубав когато го има6е влязах в едни водовьртежи и незнам какво сте стане.Иденти4но като при теб,увел4аване на доходите ама с4ко друго лайна с грес.Важното е да си оптимист и да 4ака6 да свьр6и ло6ия период.Ама дано да е до края на годината.Некмви кардинални промени вьво някой направления в живота ми....6е видим кьде 6е му излезе края

Поне се еби кат може6 аз в момента няма какво да еба и горе главата.

най-доброто предстои

Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано08.11.10 08:23



Чета темата и се замислям "Каква беше/е 2010 за мен?".
На пръв поглед нищо различно от други години. Може би малко по-натоварена, но пък резултатите ми харесват. Не ми достига времето. Искам да направя толкова много неща, но не може всичко накуп - за това докъдето стигна.

Сексът си го бива, почти като когато бях на 27

, но станах егоистка - само когато на мен ми е удобно. Нямам време за губене и си мечтая за уикенд връзка (завиждам ти за твоята). Оказва се, че не е толкова лесно - явно на тази им възраст, мъжете по които си падам, вече искат нещо по-постоянно.
Улавям се, че съм станала като математика от прословутия виц - на жената казвал, че е при любовницата, на любовницата, че е при жената, а той си седял в кабинета и си решавал задачи.

Предишните 3 години правих равносметки - в средата на 2009 видях светлина в тунела. Сега, като ги сравня - 2010 е щастливата ми година.

________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re: Краят на една ОТВРАТИТЕЛНА година ...нови [re: Лaмa]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано08.11.10 08:45



'10 година ми беше баФти шита

Досущ като '09
Само загуби и разбити мечти. Усилия хвърлени на вятъра и секви подобни Все едно бях подложена на двугодишен ядрено магнитен резонанс баси ...
Ма се утешавам с добрата новина, че оцелях.... научих некви ценни неща за живота, вселената и мозъчната хирургия

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.