Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Прекалената откровеностнови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.10.10 18:52



Есен е. Мой любим сезон. В чатове и друг форум съм имала такъв ник.



Перипетиите в живота са ме спохождали често през дъждовните, мрачни есенни дни. И мисълта ми е препускала с тях.. задъхана, опитваща се да изпревари случващото се. Уви, често размислите и равносметката са идвали със закъснение. И съм си казвала: " Мили, мили Лермонтов, а как бих могла да преобърна съдбата?! Нима ти, с будния си ум, с гениалността си успя да го направиш?!"...

Леко кривнах от това, което искам да запитам. Сигурно е вече дискутирано в клуба. Но кажете ми, попадали ли сте на партньор, който ви споделя всичко? Ама абсолютно всичко! За забежките си, когато е бил с вас, за помислите си към други жени/ мъже, за флиртовете в службата си... Твърдейки, че ви обича и не желае нищо скрито да има между вас. Осъзнавайки, че това ще ви нарани, няма как да е иначе. Ала той не би могъл да го премълчи в името на връзката ви, в името на любовта...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: saksun]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано06.10.10 20:52



Душута, този твой партньор е бил или абсолютно ненормален или садист!
А, ако аз имам такава партньорка, която да ми споделя всичко, определено ще е мазохистка



Говори ми ... умирам за глупости....

Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: saksun]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано06.10.10 20:57



Да, абсолютно всичко! Но, за това трябва абсолютно доверие, разбирателство, отличен секс и много сходни интереси и житейски ценности. Тогава се чувстваш така, сякаш едната част от теб я няма, ако не е до теб дори и за кратко.



Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: saksun]  
Автор Galeon ()
Публикувано06.10.10 21:07



...он говорил,ликуйте о друзья!
что Вам судьбы дрехлеющего мира?
Над вашей головой колеблется секира
Но что ж!Из вас один ее увижу я...

че е любим любим е ....


а останалото е въпрос на як секс)



Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: Bлeчyro]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.10.10 21:44



Защо? Смяташ, че тя ще наранява главно себе си, признавайки ти куп неща? Такива, които никога не би желал да чуеш.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: *Eвa*]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.10.10 21:50



Чудесно е да има доверие в една връзка. Задължително е. Но дали трябва да е непременно споделено всичко? Например, ако изпиташ мимолетно влечение към друг, флиртуваш с него... редно ли е, добре ли е да говориш за това с човека до теб? Или е правилно да премълчиш?

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: Galeon]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.10.10 21:53



Ех, ако опираше само до секса!



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: saksun]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано06.10.10 21:56



Когато изпитваш обич към някой, не само сексуално привличане, тогава е нормално някой да ти стане симпатичен, но обичта те пази, не можеш да очакваш истински флирт при истинска обич. Всичко друго е някакви пози и игри на егото и в никакъв случай не е обич в чистия й вид. Доверието е толкова важно, безкрайно трудно се среща, но е невероятно важно.



Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: saksun]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано06.10.10 22:00



Смяташ, че тя ще наранява главно себе си, признавайки ти куп неща?
Обикновено така казват.


"Колежке, от къде ти е насинено окото?"
"Стана течение и вратата ме удари."



Тема Re: Прекалената откровеностнови [re: saksun]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано06.10.10 22:10



Това ми прозвуча като, "Скъпа аз много те обичам и за това всеки път като те видя, не мога да се сдържа да не ти нацеля една между очите. Но това е от Любов, скъпа моя."



Да те попитам ... ти вярваш ли на такива прекалени откровения?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.