Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Метаморфози на бившитенови  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.10.10 22:53



Това бившите мъже били голям майтап.

Действие първо: Бившият Х не смее да контактува пряко с мен. Страх някакъв изпитва човека. Но явно има нужда някаква от този контакт и .... случайно пробутва сегашната си жена да ми се присъедини на Скайпа и да започнем разговори. От което в един момент получавам поздрави и от него - той бил до нея когато тя е на Скайпа и е много доволен от общуването на двете ни!

Действие второ: Бивш ХХ след невиждана обсада за присъединяване по Скайп, Майп, Фейсбук, Мейсбук накрая се появи през профила на .... сестра си и чатейки ми прати и поздрави от жена си. Както и от майка, леля, стринка и шуранайко - несбъднати мои роднини



Това двамата са различни души. Та:

Ха сега корифеи-сексолози кажете - на тези бивши swing ли им е зора или друга някаква нужда ги е споходила?

Чакам и обобщавам предложения. Най-оригиналното ще има награда - от най-специалните


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Бoди (бивш)
Публикувано04.10.10 23:04



Бившите,са още по-зле! За най-новата,също има награда!





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Бoди]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.10.10 23:09



най-новата бивша? - я се поясни?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Бoди (бивш)
Публикувано04.10.10 23:18



В такова състояние съм,че всичко е под ножа!





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 00:46



Моят съвет е да свържеш незабавно двамата бивши - Х с ХХ.



Ще се увлекат в разговори за една своя обща бивша и ще преустановят привличането на жените, стринките и лелинчовците си, а съответно и тормоза над теб. Поне за известно време.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Метаморфози на бившите [re: LadyMorgana]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано05.10.10 03:39



Егати, човек не може едно скайпче да ти бодне, камо ли друго, даже и на майтап. Така си се стиснала.
Аз знам де ги сърби, ама нема ти светкам.
А за наградата, тя е само една, нема друга специална награда.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано05.10.10 06:58



Кви са тия циркове Моргана ?

Нещо си изпуснала юздите на коня и той на път към реката
Защитавай си периметъра момиче!
НаИш га някой бивш и неговата настояща Ша ми идват У кАщи пък било то и през компа?

ТакЪв По-Здрав ще пратя, че монитора ще пламне в огън
Но те си го знаят и спазват дистанция.

Незнам де - хора всякакви , но личното ми мнение е много твърдо по отношение минало и настояще да не се мешат,че после не е ясно :

"Кой кум, кой сват , кой на булката брат?"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 07:51



Морги, тез двамцата си чешкат егото. Това е нямаква абсурдна мъжка халюцинация, че щом не им теглиш по една тънка дълга, значи са още в мислите и сърцето ти и си за тях като препикана територия. ... Тегли майните или обясни цветущто на сестрата и жената, какъв нов мъж имаш, който е всичко това което въпросният Х и ХХ не са били /т.е. биеш по слабините/, като оточняваш, че не искаш да се хвалиш, ама то няма какво лошо да кажеш за него /новият/

... а като ти пратят поздрави от Х и ХХ ... забавяш малко, оставяш ги да им изтръпне от кеф темето и забиваш "Това онзи с москвича ли дето?" на реакцията ... "Ооооо да бе, сетих се. Жив ли е още?"

Това е само пример де, ти ще си го измислиш по-добре, но въпросът е да им покажеш, че нямат място дори в спомените ти ... иначе ще те включат в списъка с желаещи да са втора, трета и т.н. цигулка и нема отърване, честно ти го казвам. Трудно е после да доказваш, че нямаш сестра

Редактирано от Villy. на 05.10.10 08:17.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 07:53



И що нема я светкаш, мъдрецо? Искаш момичето да е в неведение за болните амбиции на такива мъже?





Тема Еми, споходила ги енови [re: LadyMorgana]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.10.10 09:31



нужда една, древна като света!

Ама, не знаят как да си го кажат, видно! Странно е, че и двамата по едно и също време са се присетили... ма, есента е също като пролетта, много особен сезон!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.