Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Метаморфози на бившите  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.10.10 22:53



Това бившите мъже били голям майтап.

Действие първо: Бившият Х не смее да контактува пряко с мен. Страх някакъв изпитва човека. Но явно има нужда някаква от този контакт и .... случайно пробутва сегашната си жена да ми се присъедини на Скайпа и да започнем разговори. От което в един момент получавам поздрави и от него - той бил до нея когато тя е на Скайпа и е много доволен от общуването на двете ни!

Действие второ: Бивш ХХ след невиждана обсада за присъединяване по Скайп, Майп, Фейсбук, Мейсбук накрая се появи през профила на .... сестра си и чатейки ми прати и поздрави от жена си. Както и от майка, леля, стринка и шуранайко - несбъднати мои роднини



Това двамата са различни души. Та:

Ха сега корифеи-сексолози кажете - на тези бивши swing ли им е зора или друга някаква нужда ги е споходила?

Чакам и обобщавам предложения. Най-оригиналното ще има награда - от най-специалните


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Бoди (бивш)
Публикувано04.10.10 23:04



Бившите,са още по-зле! За най-новата,също има награда!





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Бoди]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.10.10 23:09



най-новата бивша? - я се поясни?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Бoди (бивш)
Публикувано04.10.10 23:18



В такова състояние съм,че всичко е под ножа!





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 00:46



Моят съвет е да свържеш незабавно двамата бивши - Х с ХХ.



Ще се увлекат в разговори за една своя обща бивша и ще преустановят привличането на жените, стринките и лелинчовците си, а съответно и тормоза над теб. Поне за известно време.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано05.10.10 03:39



Егати, човек не може едно скайпче да ти бодне, камо ли друго, даже и на майтап. Така си се стиснала.
Аз знам де ги сърби, ама нема ти светкам.
А за наградата, тя е само една, нема друга специална награда.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано05.10.10 06:58



Кви са тия циркове Моргана ?

Нещо си изпуснала юздите на коня и той на път към реката
Защитавай си периметъра момиче!
НаИш га някой бивш и неговата настояща Ша ми идват У кАщи пък било то и през компа?

ТакЪв По-Здрав ще пратя, че монитора ще пламне в огън
Но те си го знаят и спазват дистанция.

Незнам де - хора всякакви , но личното ми мнение е много твърдо по отношение минало и настояще да не се мешат,че после не е ясно :

"Кой кум, кой сват , кой на булката брат?"

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 07:51



Морги, тез двамцата си чешкат егото. Това е нямаква абсурдна мъжка халюцинация, че щом не им теглиш по една тънка дълга, значи са още в мислите и сърцето ти и си за тях като препикана територия. ... Тегли майните или обясни цветущто на сестрата и жената, какъв нов мъж имаш, който е всичко това което въпросният Х и ХХ не са били /т.е. биеш по слабините/, като оточняваш, че не искаш да се хвалиш, ама то няма какво лошо да кажеш за него /новият/

... а като ти пратят поздрави от Х и ХХ ... забавяш малко, оставяш ги да им изтръпне от кеф темето и забиваш "Това онзи с москвича ли дето?" на реакцията ... "Ооооо да бе, сетих се. Жив ли е още?"

Това е само пример де, ти ще си го измислиш по-добре, но въпросът е да им покажеш, че нямат място дори в спомените ти ... иначе ще те включат в списъка с желаещи да са втора, трета и т.н. цигулка и нема отърване, честно ти го казвам. Трудно е после да доказваш, че нямаш сестра

Редактирано от Villy. на 05.10.10 08:17.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 07:53



И що нема я светкаш, мъдрецо? Искаш момичето да е в неведение за болните амбиции на такива мъже?





Тема Еми, споходила ги енови [re: LadyMorgana]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.10.10 09:31



нужда една, древна като света!

Ама, не знаят как да си го кажат, видно! Странно е, че и двамата по едно и също време са се присетили... ма, есента е също като пролетта, много особен сезон!



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано05.10.10 09:44



Ха сега корифеи-сексолози кажете - на тези бивши swing ли им е зора или друга някаква нужда ги е споходила?

Ами не... Според мен просто си била по-добра в леглото от сегашните им жени.





Тема Баси мамата...нови [re: Villy.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано05.10.10 10:02



Малиии...

к`ъф лют дзвер!!! "...какъв нов мъж имаш, който е всичко това което въпросният Х и ХХ не са били /т.е. биеш по слабините/..." - Некой трудно ще ги уцелиш там...
Виолетке, Виолеткеее... хората се държат цивилизовано и възпитано, водят човешко общуване, надживяли са лошото и си спомнят доброто у вас, а вие като някакви бесни пинчерчета се дерете и пените срещу подадена ръка за поздрав... Земи си забърши малко пяната...

Редактирано от ЛAMБИ на 05.10.10 10:32.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано05.10.10 11:10



Или искат да ти се покажат като страшно готини типове, чиито жени са над нещата и им е кеф да котактуват с бившите им, или са загорели и просто се надяват да ти набарат отнекъде голи снимки ида бият чикии за износ до изнемога...





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:38



да де, ама после да не ме нападнат с цели армии от рода. Това с родата/жените ми е най-непонштно, Сакс




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:40



как бе - купата на Златния Орфей(ко) не щеш ли?



Не съм се стиснала за Скайп, ама какво да им пиша пък на тия след 100 години? Че са ми безразлични ли? .... Баси човеците са и те. Та къде ги сърби?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Villy.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:43



много ми допада съвета ти, Вили, сега ще действам по него. Но родата ме същиса с 'подкрепата' - баси колективната памет за това кой къде онождал имат тия!!!




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Jolee]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:45



ами, изпуснала. Бившите ми имат семеен недоеб и нужда от пари, мамка му. И затова са готови май и на родово благословен курварлък




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Еми, споходила ги енови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:46



с месец разстояние са всъщност. Х е по-ранен от ХХ




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: тxъмб]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:48



и аз кво да правя сега - секс училище за благоверни съпруги ли? А кой ще плаща за обучението? Недоклатени бивши ли? - Все икономически въпроси май станаха




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Boждa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:51



или са загорели и просто се надяват да ти набарат отнекъде голи снимки ида бият чикии за износ до изнемога.. .... супер си, Вожде, и ... да знаеш, че по темите, за които им се говореше 'през жените' баш май за срещи/мрещи и аха-да-се-върне-старото идеше реч. Ама разговори пред жените.

А едната булка ми пише 'прати, прати снимки от морето' .... баси цирка се образува спонтанно с тия бивши. Вожде, биеш по-скоро на шаман с тия предсказания, да ти кажа




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Boждa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:53



чиито жени са над нещата и им е кеф да котактуват с бившите им няма такива жени - всяка благоверна, нежели надлежно опръстенила мъжа си и подписала брачен договор, седи на гюме със социалната си манлихерка и брани завоеванието от другите жени




Major e longinquo reverentia

Тема Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.10.10 12:32



Виждаш - ти не си седяла на гюмето, и пак те търсят, и те мислят... друг е въпроса има ли смисъл в това търсене и мислене, но... не можеш да опазиш някой, и не бива, който не иска да бъде опазен - човек трябва да си има достойнство! Бъди себе си - който те харесва - да заповяда, да те има, да бъде с тебе! Като е преценил, че вече не те иска и си е тръгнал - да си ближе раните и да си вади равносметки колкото иска - той е минало, ерго, история - гледай само напред! Все някога ще намериш мъж, който ще иска да седи на гюме, и да пази тебе, не обратния вариант! А най-добре е и двамата да сте сигурни в другия, и никой да не се въоражава... Пък това с подписите и опръстеняването??? Един човек не те ли носи в сърцето си - да му пикам на ритуала!!!



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Villy.]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано05.10.10 13:42



Нема да и светкам щот съм пич. Все едно да и разкажа края на филм, който е започнала да гледа.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано05.10.10 13:45



Ти не баламосвай батковците с разни купи.
Сърби ги там кадето си ги чешала.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 14:08



Един бивш сънувал как след време се срещаме с него. Подобно на Сузана и Тристан от " Легенди за страстта", които бяха придружени от настоящите си половинки. Тя беше омъжена за големия му брат, сенатор. Тристан (Брад Пит) беше със съпругата си, индианка. И двете си деца.

За мен срещата им бе тъжна, поне за героинята, независимо че се усмихваха и бяха любезни един към друг. Тя не бе успяла да превъзмогне любовта си към него и след толкова години...

Изобщо не желая да осъществявам срещи с бивши любови. Така и отвърнах, че не ми се струва възможна такава среща. Всячески бих се опитвала да я избегна.



Но за сенатор нека съм омъжена, де. Нали казват, че има доза истина в сънищата...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано05.10.10 14:24



Идиоти!

I wanna do bad things with you


Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: asFARas]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 14:29



Както сериозно четях темата и размишлявах за номерата на всички бивши, изведнъж избухнах в смях.

...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор moreol ()
Публикувано05.10.10 15:13



Суинга на теб ти е зора, и си търсиш пътечка до там





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано05.10.10 15:16



това според мен е най-точният отговор на въпроса: какво им е?
Ако трябва да съм сериозен - всички мъже имат желание да си направят хареми. В тях да цари любов и секс и те да са обожавани и желани от всичките си жени.
Тук идва и думичката ИДИОТИ! защото през вековете така и не се научихме, че това е невъзможно. Дори при султаните не се е получавало ...



I wanna do bad things with you

Тема Ако питаш мен искат тройканови [re: LadyMorgana]  
Автор RealGuru (член)
Публикувано05.10.10 15:37



ама ги е срам да си признаят.








Тема Re: Ама нали не санови [re: saksun]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано05.10.10 16:33



ти се изредили трима братя.



Тоя филм, колкото и да ми харесва, тоя любовен, хм...двайсетоъгълник все пак малко прекален ми се стори.



Тема Re: По-скоро -нови [re: asFARas]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано05.10.10 16:35



Путки!



Мъжки путки в кензис!

Гръцките трагикомедии винаги са ми били малко непонятни на мирогледа. Да чукам на дърво де.



Тема Re: Ама нали не санови [re: Graefenberg]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 16:52



Нее. Ама аз на такива братя не бих се и опъвала много, защото всеки от тях беше пич, макар че доста се различаваха помежду си.



Че и бащата си го биваше. Така де - мъжкар си беше отвсякъде. Независимо от възрастта.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 18:58



Бъди себе си - който те харесва - да заповяда, да те има, да бъде с тебе аз съм, Парвати, вече САМО себе си. Който си е тръгнал - си е тръгнал. Който не ме е харесвал, не ме е харесал! Сега , от толкова много тръгнали си, пристигнали, съдили и какво ли не съм станала толкова уморена, че мога да бъда само себе си.

Ако някой, някога ме хареса и такава - бих го приела и него - с всичките му черти - добри и лоши. Театри, истории, мимикрии и криеници нямам сили да играя - не ставам за това вече




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 18:59



а дали ми се иска на мене да ги чеша и в овехтелия им вариант? Може нещо ново и не толкова амортизирано като брачните им телеса да почеша?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:02



ха ха - аз никак не се виждам изобщо омъжена , нито съм сега. Достигнах до някакво самостоятелно, самотно спокойствие с мен, детето ми и нещата около мен и целият им брачен цирк на бившите ми е чужд. те са на друга планета - нито биха ме разбрали, нито аз тях. И не виждам какво дирят сега от мен!

Така че не можах да се намъкна в образите на "Легенди за страстта"




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: asFARas]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:03



вежлива съм и не искам да им го кажа в прав текст




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:04



ама майките и шуранайките като как ще ги тикна и тях в суинга?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Ако питаш мен искат тройканови [re: RealGuru]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:05



жените им дали го знаят? Или аз да им го обясня?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.10.10 19:16




Мхм..очевидно търсят запазане на добрия тон, миролюбиво и демонстрирайки добра воля.."виж дори и на жената казвам колко си готина, всъщност". Лейди, на мен това ми изглежда подлизурско, гузно и пр. Съжалявам, ако те огорчавам с мнението, но точно на това ми прилича. Прекалено фамилиарно за хора, които нямат допирни точки, общи неща към момента, които са прекратили взаимоотношения и пр. Демонстрация, демонстрация...на внимание, на това, че си "публично" призната един вид, незабравена, все още актуална и т.н.. Твърде куртоазно, за да е от сърце и доста нелично казано, за да ги ангажира тях лично с нещо, ако ме разбираш - някак мили, ама от дистанция, афиширайки жената и др..
Няма личен момент, всичко е пречупено през "призмата" на др.хора.
Не намирам желание за секс в подобни реплики. Освен, ако господата не намират, че е секси да говориш за др.си партньор докато ухажваш..



Тема А, браво, точно така е!нови [re: LadyMorgana]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.10.10 20:48



Ама, много мое момиче си! Аз това се опитвах да кажа на една моя близка... тя "той е искал да го отвоюваш, да го влюбиш в себе си, да го търсиш, да му докажеш, че го искаш!" ... мерси! Един голям мъж ще знае дали иска една жена, или не я иска, и когато открито й заяви, че НЕ Я иска, тя трябва да си закърпи душицата, и да продължи Живота си като такъв, какъвто е! Човек трябва да бъде с този, който го иска, любовта/привличането трябва да са естествени процеси, ЛЕСНИ, без игрички, без напъване, без тормоз!!!

Или искаш някого, или - не! Или го имаш и чувстваш, или - не! Живота е много сладък и твърде кратък, за да си го усложняваме допълнително с никому ненужни еквилибристики, Морганке! И аз съм твърде уморена, уви! Искам да ми е гот на кожата - който е с мене - добре дошъл, и добре ми влезнал, който не е - живи и здрави - живота е тук и сега, искам да усещам истина, присъствие, огън и топлина! Битки не ми се водят! Нямат смисъл!



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 20:48



Особено като знаеш, че няма да и хареса?





Тема Re: Баси мамата...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 21:08



хората се държат цивилизовано и възпитано, водят човешко общуване
Прав си, но хората не ползват трети лица, за да общуват с когото и да било. Усещаш ли разликата?

Аз тук хора не виждам, а само мишоци
Некой трудно ще ги уцелиш там
Тези дето не може да ги уцелиш, не си ги веят пред очите ти с надежда да се загледаш отново по тях

Нема бесни пинчери тук ... но е по-добре да те мислят за бесен пинчер, отколкото да те смятат за тъп пудел седящ на задни краци в очакване

се дерете и пените срещу подадена ръка за поздрав
Подадена ръка от кого? От неосъществената рода? От настоящата напълно непозната? От кого?

п.п.
А да, к`ъф лют дзвер, мерси за комплимента, но не беше нужно да ме ласкаеш толкова

Редактирано от Villy. на 05.10.10 21:15.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 21:09





Не вярвай за родата, това е водата от 9-те кладенеца, която всеки неуверен в себе си носи.

Редактирано от Villy. на 05.10.10 21:13.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Galeon ()
Публикувано05.10.10 21:30



Винаги остава една фантазийка с бившите коато е нереализирана...(по дяволите!!!..много бивши

)

пък и винаги човек трябва да бъде човек...Живота учи да се отнасяш така както към себе си .....



Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 22:08



Ти ако не беше себе си, щеше да се радваш на тези игри, а нямаше да осъзнаеш, че са пълна загуба на време и смисъл.





Тема Re: По-скоро -нови [re: Graefenberg]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 22:14







Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 22:55



Повечето мъже имат странно отношение към бившите си приятелки.



Спомням си, че клубар бе пуснал тема дали се брои за изневяра към настоящата половинка, ако той реши да прави секс с бившата си.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:25



нещо като 'резервни жени за секс'', а?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: А, браво, точно така е!нови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:43



всъщност битки водя, но вече не за любовта на мъже. Тестът дали един мъж държи и може да е с мен при мен вече е много различен от едни мантри 'харесвам те/не мога да те забравяя".

Виждала съм мъже, пълни с агресия към мен, мъже - сринати от притеснения, че съдбата им се решава от мен, мъже-раздразнени от знанията ми или нещо друго в мен. Сред цялата тази галерия от образи на мъже вече се чувствам преситена от знания. И много по-държа на хората в дома си, погледа на детето ми, приятелите си, сродните души, с които няма какво да афишираме дали се търкаляме из общи чаршафи или просто ни е кеф да си пием кафето заедно.

Около мен от известно време насам мъжете са повече от жените. И гледам да им е удоволствие и приятно, че съм около тях. Или по-скоро взаимно да ни е приятно - независимо дали работим в една служба, или имаме някакви сърдечни отношения. Определено не съм жена, която е кротка, притеснена и нерешителна. То и любовта ми, когато я е имало е била такава. Може би затова са си тръгнали Х и ХХ от мен. Но имало ли е дори и тогава смисъл да ги задържам?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: impulce]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:54



Не , не ме огорчаваш с мнението си, Импулсна, така си е Няма личен момент, всичко е пречупено през "призмата" на др.хора. Да - това е абсолютния тест за това държи ли всъщност някой на мен.

Да кажем, че май искат нещо от мен, но само през 'благословията на жената''. Атавистичния страх от побой с точилка

Това не е мъжко, а малко 'путкинско'' като изява ...


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: Villy.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:55



е - пак си губя времето от тях ..... но от яд и малко ярост срещу хорското скодоумие




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Galeon]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:56



Ти си романтик, Галеонски




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано06.10.10 00:02



Признай си Морги, кое те ядосва? Хорското скодоумие или това, че Х и ХХ те подценяват толкова много?





Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: Villy.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано06.10.10 00:07



и двете ме ядосват. Бях напълно искрена. Ама ми е гламаво де




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано06.10.10 00:24



Голяма е тъпня, нали? Говориш с хора, които си допуснала до личното си пространство, които мислиш, че са те опознали и за това са били с теб, а сега осъзнаваш, че те никога не са те познавали, щом си мислят, че толкова елементарна игричка би минала пред теб ... поне да се бяха малко постарали да го измислят по-сложничко, да се опитат да те заблудят, изненадат, но приятно ...

Морги, дръж си на искреността и я изисквай и от другите, а играчите /особено бивши/ директно игнорирай ... дърти сме вече за това безсмислено губене на време.





Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: Villy.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано06.10.10 21:10



дърти сме вече за това безсмислено губене на време дъртостта помага поне в това




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано06.10.10 21:53



Да ти кажа, не е само в това ... като си "по-млад" си слагаш толкова много прегради сам и толкова много миражи ти се виждат истински, че като се обърнеш и се чудиш в кой свят си живял всъщност. А като "остарее" човек и му е все тая и за преградите и за миражите и за все суета по земята.



Та, неам нищо против да съм дърта, щом ще усещам истинският вкус, а няма да си мечтая, какъв точно ще ми хареса, че да го нарека истински.



Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: Villy.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано06.10.10 23:00



нали?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано06.10.10 23:22







Тема в това, и в...нови [re: LadyMorgana]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано07.10.10 00:12



задържането на еякулацията...



п.п.много готина тема.



Тема Глей ся :-)нови [re: LadyMorgana]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано07.10.10 09:42



На принципното мнение съм че раздуването на "смешни" случки с бившите говори само за скрита тъга и наранено его

. Практиката го потвърждава . Поанта .



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано07.10.10 21:39




Шантавели са тези твоите мъже.
Ако реша да се заигравам - последното, което ще ми хрумне - е да намесвам съпруга ми - пряко или косвено..пък по скайп - сювсем..
Имайки предвид мощната женска интуиция, ако действително желаят да предприемат инвазия - най - много да си създадат ядове.



Тема Re: Глей ся :-)нови [re: nikie]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.10.10 22:51



хе хе, може




Major e longinquo reverentia

Тема Re: в това, и в...нови [re: Boждa]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано07.10.10 23:47



Оргазъм без еякулация!



------


Тема Re: в това, и в...нови [re: Boждa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано07.10.10 23:51



ти ме ласкаеш , Вожде




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: impulce]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано08.10.10 00:02



това да не е 'полудел от любов', ама с известно изоставане във времето




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано09.10.10 09:55



Бившите са си бивши, освен ако не желаеш да ги направиш настоящи, което е най-голямата грешка

Само раците вървят на зад и ги сваряват във вряла вода, а после им изсмукват щипките и опашката , ако ме сФащаш за кво иде реч

Мисля в движение

Тема Re:леснонови [re: LadyMorgana]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано09.10.10 13:01



Спираш се от "Скайп, Майп, Фейсбук, Мейсбук',поне докато не та засърби шушулината , така щото да ти се прище да звъннеш на Бившия Х ,после и на Бившия ХХ ( може и в обратен порядък)

После комбинациите се броят по върха на трите пръста на едната ръка!

= = =

Токувиж ,някой станал и за резил!





Тема Re: в това, и в...нови [re: Пич Бoжи]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано09.10.10 13:42



еякулация без оргазъм!





Тема Re: в това, и в...нови [re: parvaty]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано09.10.10 21:27



едното нагледно доказва възможността на другото



------


Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Casper.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.10.10 21:12



... не рециклирам, споко

Толкова различни са сега пътищата ни


Major e longinquo reverentia

Тема Re:леснонови [re: Gomorrah]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.10.10 21:16



... хубавото е, че напоследък така се завъртяха нещата около мен, че за Скайп-Майп, Фаисбук-Мейсбук нямам грам време. И който вече не е до мен, не ми е приоритет да контактувам с него ... За жалост, или за щастие




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано11.10.10 12:01



Бивши какви, съпрузи ли?
Пък представяш ли си на Елизабет Тейлър какво и е ?





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано11.10.10 20:27



гана не ги е скопила и съжалява сигур



Veni, vidi, vici

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Kypamop]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано11.10.10 22:38



тя с всички бивши ли общува?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: мapдyk]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано11.10.10 22:39



не съм - пуснах ги за рециклиране от други каки




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.