Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема А, браво, точно така е!нови [re: LadyMorgana]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.10.10 20:48



Ама, много мое момиче си! Аз това се опитвах да кажа на една моя близка... тя "той е искал да го отвоюваш, да го влюбиш в себе си, да го търсиш, да му докажеш, че го искаш!" ... мерси! Един голям мъж ще знае дали иска една жена, или не я иска, и когато открито й заяви, че НЕ Я иска, тя трябва да си закърпи душицата, и да продължи Живота си като такъв, какъвто е! Човек трябва да бъде с този, който го иска, любовта/привличането трябва да са естествени процеси, ЛЕСНИ, без игрички, без напъване, без тормоз!!!

Или искаш някого, или - не! Или го имаш и чувстваш, или - не! Живота е много сладък и твърде кратък, за да си го усложняваме допълнително с никому ненужни еквилибристики, Морганке! И аз съм твърде уморена, уви! Искам да ми е гот на кожата - който е с мене - добре дошъл, и добре ми влезнал, който не е - живи и здрави - живота е тук и сега, искам да усещам истина, присъствие, огън и топлина! Битки не ми се водят! Нямат смисъл!



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 20:48



Особено като знаеш, че няма да и хареса?





Тема Re: Баси мамата...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 21:08



хората се държат цивилизовано и възпитано, водят човешко общуване
Прав си, но хората не ползват трети лица, за да общуват с когото и да било. Усещаш ли разликата?

Аз тук хора не виждам, а само мишоци
Некой трудно ще ги уцелиш там
Тези дето не може да ги уцелиш, не си ги веят пред очите ти с надежда да се загледаш отново по тях

Нема бесни пинчери тук ... но е по-добре да те мислят за бесен пинчер, отколкото да те смятат за тъп пудел седящ на задни краци в очакване

се дерете и пените срещу подадена ръка за поздрав
Подадена ръка от кого? От неосъществената рода? От настоящата напълно непозната? От кого?

п.п.
А да, к`ъф лют дзвер, мерси за комплимента, но не беше нужно да ме ласкаеш толкова

Редактирано от Villy. на 05.10.10 21:15.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 21:09





Не вярвай за родата, това е водата от 9-те кладенеца, която всеки неуверен в себе си носи.

Редактирано от Villy. на 05.10.10 21:13.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Galeon ()
Публикувано05.10.10 21:30



Винаги остава една фантазийка с бившите коато е нереализирана...(по дяволите!!!..много бивши

)

пък и винаги човек трябва да бъде човек...Живота учи да се отнасяш така както към себе си .....



Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: LadyMorgana]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 22:08



Ти ако не беше себе си, щеше да се радваш на тези игри, а нямаше да осъзнаеш, че са пълна загуба на време и смисъл.





Тема Re: По-скоро -нови [re: Graefenberg]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано05.10.10 22:14







Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 22:55



Повечето мъже имат странно отношение към бившите си приятелки.



Спомням си, че клубар бе пуснал тема дали се брои за изневяра към настоящата половинка, ако той реши да прави секс с бившата си.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:25



нещо като 'резервни жени за секс'', а?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: А, браво, точно така е!нови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 23:43



всъщност битки водя, но вече не за любовта на мъже. Тестът дали един мъж държи и може да е с мен при мен вече е много различен от едни мантри 'харесвам те/не мога да те забравяя".

Виждала съм мъже, пълни с агресия към мен, мъже - сринати от притеснения, че съдбата им се решава от мен, мъже-раздразнени от знанията ми или нещо друго в мен. Сред цялата тази галерия от образи на мъже вече се чувствам преситена от знания. И много по-държа на хората в дома си, погледа на детето ми, приятелите си, сродните души, с които няма какво да афишираме дали се търкаляме из общи чаршафи или просто ни е кеф да си пием кафето заедно.

Около мен от известно време насам мъжете са повече от жените. И гледам да им е удоволствие и приятно, че съм около тях. Или по-скоро взаимно да ни е приятно - независимо дали работим в една служба, или имаме някакви сърдечни отношения. Определено не съм жена, която е кротка, притеснена и нерешителна. То и любовта ми, когато я е имало е била такава. Може би затова са си тръгнали Х и ХХ от мен. Но имало ли е дори и тогава смисъл да ги задържам?




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.