Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ама нали не санови [re: saksun]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано05.10.10 16:33



ти се изредили трима братя.



Тоя филм, колкото и да ми харесва, тоя любовен, хм...двайсетоъгълник все пак малко прекален ми се стори.



Тема Re: По-скоро -нови [re: asFARas]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано05.10.10 16:35



Путки!



Мъжки путки в кензис!

Гръцките трагикомедии винаги са ми били малко непонятни на мирогледа. Да чукам на дърво де.



Тема Re: Ама нали не санови [re: Graefenberg]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.10.10 16:52



Нее. Ама аз на такива братя не бих се и опъвала много, защото всеки от тях беше пич, макар че доста се различаваха помежду си.



Че и бащата си го биваше. Така де - мъжкар си беше отвсякъде. Независимо от възрастта.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Моргане, струва ли си?нови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 18:58



Бъди себе си - който те харесва - да заповяда, да те има, да бъде с тебе аз съм, Парвати, вече САМО себе си. Който си е тръгнал - си е тръгнал. Който не ме е харесвал, не ме е харесал! Сега , от толкова много тръгнали си, пристигнали, съдили и какво ли не съм станала толкова уморена, че мога да бъда само себе си.

Ако някой, някога ме хареса и такава - бих го приела и него - с всичките му черти - добри и лоши. Театри, истории, мимикрии и криеници нямам сили да играя - не ставам за това вече




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 18:59



а дали ми се иска на мене да ги чеша и в овехтелия им вариант? Може нещо ново и не толкова амортизирано като брачните им телеса да почеша?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:02



ха ха - аз никак не се виждам изобщо омъжена , нито съм сега. Достигнах до някакво самостоятелно, самотно спокойствие с мен, детето ми и нещата около мен и целият им брачен цирк на бившите ми е чужд. те са на друга планета - нито биха ме разбрали, нито аз тях. И не виждам какво дирят сега от мен!

Така че не можах да се намъкна в образите на "Легенди за страстта"




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: asFARas]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:03



вежлива съм и не искам да им го кажа в прав текст




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:04



ама майките и шуранайките като как ще ги тикна и тях в суинга?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Ако питаш мен искат тройканови [re: RealGuru]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 19:05



жените им дали го знаят? Или аз да им го обясня?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.10.10 19:16




Мхм..очевидно търсят запазане на добрия тон, миролюбиво и демонстрирайки добра воля.."виж дори и на жената казвам колко си готина, всъщност". Лейди, на мен това ми изглежда подлизурско, гузно и пр. Съжалявам, ако те огорчавам с мнението, но точно на това ми прилича. Прекалено фамилиарно за хора, които нямат допирни точки, общи неща към момента, които са прекратили взаимоотношения и пр. Демонстрация, демонстрация...на внимание, на това, че си "публично" призната един вид, незабравена, все още актуална и т.н.. Твърде куртоазно, за да е от сърце и доста нелично казано, за да ги ангажира тях лично с нещо, ако ме разбираш - някак мили, ама от дистанция, афиширайки жената и др..
Няма личен момент, всичко е пречупено през "призмата" на др.хора.
Не намирам желание за секс в подобни реплики. Освен, ако господата не намират, че е секси да говориш за др.си партньор докато ухажваш..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.