Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано05.10.10 09:44



Ха сега корифеи-сексолози кажете - на тези бивши swing ли им е зора или друга някаква нужда ги е споходила?

Ами не... Според мен просто си била по-добра в леглото от сегашните им жени.





Тема Баси мамата...нови [re: Villy.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано05.10.10 10:02



Малиии...

к`ъф лют дзвер!!! "...какъв нов мъж имаш, който е всичко това което въпросният Х и ХХ не са били /т.е. биеш по слабините/..." - Некой трудно ще ги уцелиш там...
Виолетке, Виолеткеее... хората се държат цивилизовано и възпитано, водят човешко общуване, надживяли са лошото и си спомнят доброто у вас, а вие като някакви бесни пинчерчета се дерете и пените срещу подадена ръка за поздрав... Земи си забърши малко пяната...

Редактирано от ЛAMБИ на 05.10.10 10:32.



Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: LadyMorgana]  
Автор Boждa (Одиозен)
Публикувано05.10.10 11:10



Или искат да ти се покажат като страшно готини типове, чиито жени са над нещата и им е кеф да котактуват с бившите им, или са загорели и просто се надяват да ти набарат отнекъде голи снимки ида бият чикии за износ до изнемога...





Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: saksun]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:38



да де, ама после да не ме нападнат с цели армии от рода. Това с родата/жените ми е най-непонштно, Сакс




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: nik52]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:40



как бе - купата на Златния Орфей(ко) не щеш ли?



Не съм се стиснала за Скайп, ама какво да им пиша пък на тия след 100 години? Че са ми безразлични ли? .... Баси човеците са и те. Та къде ги сърби?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Villy.]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:43



много ми допада съвета ти, Вили, сега ще действам по него. Но родата ме същиса с 'подкрепата' - баси колективната памет за това кой къде онождал имат тия!!!




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Jolee]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:45



ами, изпуснала. Бившите ми имат семеен недоеб и нужда от пари, мамка му. И затова са готови май и на родово благословен курварлък




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Еми, споходила ги енови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:46



с месец разстояние са всъщност. Х е по-ранен от ХХ




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: тxъмб]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:48



и аз кво да правя сега - секс училище за благоверни съпруги ли? А кой ще плаща за обучението? Недоклатени бивши ли? - Все икономически въпроси май станаха




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Метаморфози на бившитенови [re: Boждa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.10.10 11:51



или са загорели и просто се надяват да ти набарат отнекъде голи снимки ида бият чикии за износ до изнемога.. .... супер си, Вожде, и ... да знаеш, че по темите, за които им се говореше 'през жените' баш май за срещи/мрещи и аха-да-се-върне-старото идеше реч. Ама разговори пред жените.

А едната булка ми пише 'прати, прати снимки от морето' .... баси цирка се образува спонтанно с тия бивши. Вожде, биеш по-скоро на шаман с тия предсказания, да ти кажа




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.