Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Има ли лимит?нови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.10 10:42



60 - годишна колежка ми довери, че никога не се е влюбвала в мъж. В жена също, не е хомосексуална. Споделяла с мен, понеже се опасявала, че други хора трудно биха разбрали и ще решат, че не е съвсем наред психически.


Доста се изумих, но запазих невъзмутим вид и отговорих, че тя няма вина. Какво да се прави - съдба!

Обаче след разговора ме обзе кахър. Ами ако не успея да се влюбя отново до края на живота си? Досега съм се влюбвала 2, максимум 3 пъти. И то през значителни интервали от време.

Ясно е, че никой не избира и поръчва влюбванията си, място, време, човек. Има по - влюбчиви натури, други - не толкова, та чак до описания краен вариант.

Та се зачудих при вас как е положението? Нямам предвид тръпки, увлечения, а влюбвания, които са се разгърнали до любов даже. Казват, че няма лимит и възраст за това, но дали е точно така?

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.09.10 10:52



Тя психически може и да не е болна в истинския смисъл на думата, но емоционално не е наред определено. Не е само тя, има и други и не са толкова малко.

Казват, че няма лимит и възраст за това, но дали е точно така?

Най-общо казано, е така.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: paзбиpaм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.10 11:09



Интелигентна, симпатична жена е. Излизала е с мъже, опитвала се е да хареса дотолкова някого, че чак да се влюби в него, ала не е успяла.
Примирила се е, че така ще завърши живота си.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано30.09.10 11:14



Страгховито е.
Още по-страховито е, когато носиш старите си спомени в теб, и те ти пречат да се влюбиш наново. точно както ти и бившия си, Btw< кво стана-върна ли се при него, след като отряза и не даде шанс на съученика си?
Нищо чудно, нищо чудно..., айде да не завършвам изречението, че ще те заболи, пък си ми виртуалнои симпатична



Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.09.10 11:48



ти се радвай имаш 2, 3 влюбвания...а има хора, ето колежката пример не СЕ е влюбвала нито веднъж, каква тъга...нали, и прави разлика все пак между истинското влюбване и това дето е по скоро сексуална тръпка за по 1, 2 кръгчета



например аз имах такъв случай , имах такава силна тръпка веднъж с един симпатяга, само като се доближеше до мен и...то не бяха хормони, не бяха феромони но да не се бърка с истинското влюбване



Тема Re: Има ли лимит?нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.10 11:56



Бившият ми приятел искаше да се видим вчера. Звъня на входната врата, но аз не отворих.



А бившият съученик изяви желание да отидем заедно на концерта на Скорпионс. Отказах, разбира се.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано30.09.10 11:56



Аз не съм съвсем сигурна дали е тъжна тази ситуация. Ако жената никога не се е влюбвала няма как да знае какви емоции е пропуснала. От разкази на очевидци е съвсем друго.
Що се отнася до периодите за влюбване и аз съм като теб. От предпоследното до последното ми влюбване изминаха 12 години. Предвид този факт мога да очаквам някъде към прекланна възраст да ми се случи отново.

А иначе шегата на страна - майка ми имаше много хубава връзка цели 16 години, човекът почина наскоро, а връзката им започна, когато тя беше на 58 години.



Тема Re: Има ли лимит?нови [re: dymo]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.09.10 12:07



Правя разлика, категорично. Затова питам точно за влюбванията.
Мимолетните увлечения не ги броя.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано30.09.10 12:15



Дай му шанс, саксън.
Бившият го разкарай по-бърже, за да не.......осъмнеш скоро на шейсе и да си забравила какво е "влюбване" и имало ли е то чпова у теб,...



Тема Re: Има ли лимит?нови [re: copadevino]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано30.09.10 12:17



Дам, с остаряването - така се получава, колкото по-дърти ставам,е толкова по-редко се вклюбваме; и тва се държи разбира се, на бариерите които самите ние си поставяме!
Радвам се за майка ти, съжалявам за това през 12 годишно влюбване.....адско звучи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.