Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 26.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема защо се разделихтенови  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано03.10.10 00:23



с последният си партньор? този въпрос от скоро ме вълнува. досещате се защо.

самолета лети с бясна скорост към земята...



понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...

Редактирано от Slona_sf на 03.10.10 00:28.



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано03.10.10 01:56



Ако мислиш, че си струва, пробвай да си я върнеш - или ще стане, или ще знаеш, че си опитал и причините ще ти се изяснят.

А иначе раздялата - част от живота на връзката. Крайната част



Обикновено хората късат като решат, че са взели най-доброто от връзката. По мои наблюдения.




Allons-y, Alonso

Тема Re: защо се разделихте [re: Doctor Who]  
Автор cristal_reaver (старо куче)
Публикувано03.10.10 12:55



това въжи за връзките, които стават, само за да не сме сами. За връзките породени от истински чувства е по сложно, може би някой е преценил че партньора му не е това което иска като човек след като го опознае. Аз прекратих последната си връзка, т.е. още в началото й

заради това

Слон какво е сранало

Редактирано от cristal_reaver на 03.10.10 12:55.



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано03.10.10 14:40



Поиска си свободата.



За жалост, този самолет лети само с двама пилоти. Единият откажели се и самолета лети с бясна скорост към земята...



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано03.10.10 14:51



Защото беше намерил "жената на живота си" (за има-няма два и половина месеца раздяла); защото поиска обратно свободата си; защото съм била "жената-мъж" и не съм му била давала възможност да разгърне потенциала си и да почувства, че ТОЙ е мъжът, защото, защото, защото... сто защото-та.

Ала "най-вече, предимно и основно"

: защото бяхме почти деца (все още) и липсваше комуникация между нас.

Беше тооолкова отдавна.


П.С. Това всичкото - за предпоследния партньор (сори, неделно-задрЕмала съм). За сегашния: пу-пу-пу, да не чуе... който там сече картите...

Редактирано от Taigun на 03.10.10 14:54.



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано03.10.10 15:21



Какво е станало, слоне? А Париж?


Последно ни разделиха обстоятелствата....



Тема Връщашнови [re: Slona_sf]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.10.10 15:25



ме толкова години назад, ама като питаш ... заради бясната му ревност, иначе нямаше никакви други кусури, честно. Не понасям да ме ревнуват.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано03.10.10 16:14



Хората се разделят винаги по една и съща причина: когато емоционално и интелектуално дораснат да осъзнаят, че човекът, с който са, не е човек, с който искат да бъдат. Защото го има и обратният момент - самовнушаваш си, че трябва да си с този човек, защото те е страх от перспективата да си сам или само поради глупавия факт, че сте били много години заедно и как така изведнъж с лека ръка ти ще го зачеркнеш от живота си. Ами, ето така: зачеркнат.



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор loverrock ()
Публикувано03.10.10 16:26



Защото поиска нещо, което не мога да му дам. По-скоро не исках, не и с него, а и ми беше рано!

love is ...


Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.10.10 16:43



Защото разбрах, че образът, който съм си изградила за него..няма нищо общо с реалността, освен това съм чувствителен човек - зная кога съм наистина желана и усещам, ако е просто отбиване на номера, то си личи. Беше ме лъгал и спестявал много време, за смешни неща, толкова дребни, че чак ти става жалко, когато си представиш, че на някой може да му хрумне да крие и да лъже за такива неща, стана ми ясно, че години наред ме е заблуждавал, крил е от мен, водил е двойнствен живот. Не беше коректен, откровен, просто джентълмен, нямаше свалени карти. Просто си дадох сметка кога един човек може да се държи така...мнооо ясно - когато не му пука.

Загуби се доверието към него, а аз не мога така..някак няма как да обичам някого, когото дълбоко в себе си - не уважавам, чието поведение и реакции са ми несъвместими с това, което съм аз.
Просто нямаше перспектива при това положение - аз се познавам добре, миналото щеше да ми тежи, да нагнетява обстановката, да ме направи подозрителна и обременена и в крайна сметка - да повлияе на моите реакции спрямо него, да съсипе отношенията, затова предпочетох да си тръгна.
Насила - хубост не става.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.