Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 26.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано03.10.10 22:00



и с последния и с предишните (без един) имам една причина за раздяла - изневяра към мен. За жалост от свикване, мое великодушие, рутина или надменност партньорите ми все си мислеха, че може и да кривнат от пътя. Но за жалост аз пък не прощавам това. Да - да ме делят с друга, да чувствам, че половината от това, което ми казват е лъжа и че след час ще говорят подобни, но и неподобни неща пред друга ме изнервя. Нямам търпимост, на никого не съм била задължена с брак и не е имало защо да се примирявам с изневяра. Или другояче казано, който си е поискал свободата му е била дадена начаса.



И - Моргана е сама. А най-неприятното е последващите опити за завръщане. Преосмислили, премислили, кротнали се и подобни. Тъжна и жалка картина. Напоследък пак зачестиха 'блудните бивши'' - ходили, разочаровали се, преосмислили и увиснали пак пред вратата ми. Странно, самотата май е била най-доброто, което е било възможно да ми се случи с тия хора. Те се унижават за неща, които не са мислили или преценили преди.

Но то като моето второ положение няма в клуба, та това само за протокола го пиша, че питаш, Слонски. На теб раздяла и изневяра не ти пожелавам - стегни се


Major e longinquo reverentia

Тема Защотонови [re: Luchezara]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано03.10.10 22:40



виждаш, че по някакъв начин не си подходящият за другия, а ако останеш във връзката, тя ще те съсипе - бавно и полека - забележи - връзката ви, не човека!

Ама, не ти трябва да разбираш кога бягаш, просто приеми, че има И такива случаи! И плюй в пазва!



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.10.10 23:26





Много жалко, звучахте толкова симпатично...

Последната раздяла ми е като в някакъв друг живот. Минус "като". Не бяхме въобще подходящи един за друг, но това като че ли не беше проблем. Той беше емоционално нестабилен, а аз прекалено малка за да се захващам с такива тежки задачи - това беше проблем. Но ако не беше това, живота ни и без това щеше да се развие абсолютно в различни посоки.

Иначе вашето окончателно ли е, как смяташ?



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Slona_sf]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано03.10.10 23:36



Ами просто нещо свършва, изтича ... и няма вече какво ... да се случи. Емоцията угасва, интереса изчезва (не материалния, а емоционалния). Идва краят. Идва едно тъпо натоварване. А животът е толкова кратък. Защо да се пропилява време ... нужно ли е ... въпреки, че това разбираш винаги по-късно ... когато част от нервите и емоцията се е скъсала на хиляди късчета и се е разпръснала като безброй звезди в небесната шир ... в бездната, докато се събереш. Винаги се събираш, номерът е това да стане максимално по-кратко. Не винаги това идва със заместител. Да са живи и здрави приятелите

И идва часът на Уорнър и животът отново е обагрен от слънчеви лъчи Животът продължава, а след любовта има ... пак любов и то, по-голяма

Мисля в движение

Тема Re: защо се разделихтенови [re: Exte Barrocco]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.10.10 03:52



ти лесно ли зачеркваш?

понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...



Тема Re: защо се разделихтенови [re: Villy.]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.10.10 03:54



аз съм професионалист. задействани са механизмите за стабилизиране



понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...

Тема Re: Връщашнови [re: paзбиpaм]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.10.10 03:55



няма ли да си купиш щори?



понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...

Тема Re: защо се разделихтенови [re: Capa _]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.10.10 03:58



шест години?



понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...

Тема Re: защо се разделихтенови [re: LadyMorgana]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.10.10 04:02



глътнал съм корема, стегнал съм се. ще л.се боря с тиквата....



понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...

Тема Re: защо се разделихтенови [re: Лaмa]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано04.10.10 04:04



след днешната сруща мисля, че става въпрос за въздушна яма. здрава, но не е турболенция.



понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.