Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.09.10 19:55




Никога не се случва волево при мен, не мога да го контролирам - затова и не съм преживявала да бъда влюбена в приятел, с когото сме се преоткрили след много години на другарство. Не мога да се влюбя или да заобичам някого по график, с времето или пр.бла - бла..винаги зная от начало дали ще има интимност с даден човек. Има хора, които казват - с времето човек може да се научи да обича някого - аз не вярвам в това.

Влюбчива съм, но и леко хаотична - мога да се запаля много и силно, но трябва да има нещо, с което да ме ангажират отношенията и да концентрират вниманието ми, за да се задържи и развие във времето.

Странно е никога да не си се влюбвал, аз понякога се влюбвам за по седмица и след това ми минава, увлича ме, попърхвам, имам отявлен сърцетуп, което си е точно индикация.
И е наистина любов, на другото - разгърнатото - му казвам вече обич.
Понятията просто са ми др.
А може и на моменти да съм просто по повърхностна..

Скоро не съм се влюбвала - пагубно, горещо и неразумно..става ми все по трудно с времето, или просто съм разглезена, презадоволена и уверена, което ме прави ленива - не уцелвам лимбото, та летвите се разминават. Но някак си усещам, че може би самата аз съм на др.вълна. Може би човек се влюбва, когато си позволи да се влюби, да се "отвори" към другите и да се остави да бъде приласкан.

Във всеки случай..мисля, че става някак инстинктивно, издайнически скрито в разпозната сходна кръвна група на ниво митохондрия.

ПП: И да, няма възраст, но има минал опит, който ни прави страхливи, подредени и рамкирани.

Редактирано от impulce на 30.09.10 19:57.



Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано30.09.10 20:18



Ами ако не успея да се влюбя отново до края на живота си?

Ще се влюбиш. Това от собствен опит ти го казвам.





Тема Аз!нови [re: Gomorrah]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.09.10 22:11



Небезизвестният отец Гелеменов е единственият, така казват, дипломиран екзорсист в Бг. Гледах по ТВ-то и един друг, много ме кефеше, той не беше православен свещеник обаче.
Как може да сме си мислили едно и също!


То в тия май никакъв дух няма, то ... абе баба ми викаше "Остай го, то умряло в кожата си!"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 30.09.10 22:12.



Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор бp (непознат )
Публикувано30.09.10 22:36



Ми не знам дали е тъжно, ма звучи страшно според нормите, според които сме възпитавани. Това значи ли, че е непълноценен човек - едва ли. За мен даже по-скоро това е по-добре в сравнение със залъгването и илюзията, която в повечето случаи е влюбването. Влюбвала съм се доста пъти, поне за 7 мога си спомня ясно, но за съжаление никога не съм се влюбвала в другия човек такъв какъвто е, с всичките му хубави и не толкова хубави черти. Наскоро осъзнах, че съм се влюбвала в образите в главата ми, които разпознавам, проектирам и са олицетворени от хора извън мен. Е това май е по-тъжно и страшно. Не зная дали ще мога да изпитам любов към друго човешко същество, само защото е такова каквото е...това е предизвикателство....мисля





Тема Re: Има страшно:нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано01.10.10 11:19



Е то това няма много общо с духовете ,освен че ако вентилът изтърве по терлици,няма после как да не ти се натрапи автентично присъствието на призраци витаещи из въздуха.

Обаче има и друго:

Ако стане така ,че човек внезапно почуства клаустрофобията на тясно помещение ,обзаведено с гвоздей и накъсани парчета вестник, ако не друго- явно е имал голямата нужда да подири нещо на най-справедливото място. Едва ли ще намери адреса на Бог на опакото на вестника,но ако да-вместо да му поиска телефон за обратна връзка -нека просто откърши по една ,пък ако е бил откровен и чистосърдечен в делата си -сам ще бъде намерен по личната си аура и после -нека бъде светлина!



= = =
Нека не петним клозетната проза!



Тема Re: Аз!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано01.10.10 11:33



Аз пък си спомням,в първите години на димохрецията имаше един пастор Бакалов- дето крещеше като зней срещу тълпата "Харр-Але-ЛуЯЯЯЯЯ!!!" ,докосваше посветените по челото и ги "пращеше" да се друсат в транс на Манчо в кътния...
Много яко !
Сигурно върху доста душици е сколасал,кой знае.

= = =
На теб къф ти беше хасцендента?
Кат мойта зодия ли беше ,или да!





Тема :)))нови [re: Gomorrah]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.10.10 12:37



Брей, чак асцендента ми да помниш!

Да бе, Рак съм по асцендент, шибана работа.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: saksun]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано01.10.10 12:50



Дали не си спомня

Или разочарованията й от тез ми ти дейности са я затворили вече на тази възраст. Иначе, то, за тва няма възраст. Това съживява, подмладява и прави целия свят да е в краката ти Като се сетя, че първото ми влюбване бе в детската градина .... а колко години минаха от тогава с още по-луди влюбвания, та чак до сега Животът е прекрасно нещо, когато си влюбен, а още по- , когато има взаимност

Мисля в движение

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: kikimor]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.10.10 14:34



Няма място за безпокойство, да. Като гледам и твоята равносметка, всичко е нормално.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Има ли лимит?нови [re: Villy.]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.10.10 14:36





"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.