Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Целуват ли ви по време на секс?нови [re: portokolada]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.09.10 20:06



И аз не си го представям..за мен - целувката си е задължителна част от интрото, а и от заключителната част, въобще - символ на нежност, ласка, интимност и пр. Освен това възбужда и нагнетява напрежението, предразполага за игри, което пък опосредства и хубав и разнообразен като вид секс.
Честно да ти кажа, хубаво е че си обсъждате тези неща - и аз съм за да се говори, но ако е толкова проблематично, защо просто не го предизвикваш и да следиш как реагира.
Отдръпва ли се, гнус ли го е, нос ли сбърчва, как реагира на различните видове целувки - кои си пробвала, може да не са му по вкуса - твърде сухи, мокри, груби?
Френски, нежни, бързи, по - грубички. На всичко ли реагира с отдръпване..

Не съм чела др., но ми се струва, че трябва да има взаимност.





Тема Re: Целуват ли ви по време на секс?нови [re: portokolada]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.09.10 21:23




Хех, шансът човек да попадне на половинка толкова сходна на него във вкусове и всьо, че да не му се наложи нещо да дошлифова във връзката - е просто..мммм..късмет ли и аз не зная как да го нарека, съдба ли или просто уникално съвпадение. Разбира се, че можеш и не само, ами трябва да опиташ да кажеш, да покажеш, да дадеш знак какво и що.
Ние - хората - все още не си четем мислите..и хубавият секс си е изцяло наш ангажимент и отговорност - да се потрудим за него, да го комуникираме и т.н.
Та..защо не да го "накараш" с кадифената ръкавица?
Освен това, когато заедно са двама - се иска отборна игра и по равно, доколкото може. Единият ще отстъпи за едно, др.ще направи жест за др..така се получават нещата. Включително и в секса. Работа си требе, мда и дисциплина и дълбока оран - тоже..

Редактирано от impulce на 30.09.10 21:24.



Тема Re: Тинови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.09.10 21:47




На мен това ми е любимо..да видя дали ще се опъне..
Не ми се вижда нечистоплътно, нехигиенично, неуместно и пр. - не може да сме обменяли пъпен мъх до одеве..и да не може да се целуваме след френска..ааама...ха...

Истинските мъже не отказват целувка след френска - който отказва..не е истински мръстник!
Аз имам вкус на маргарита.



Тема Мълчи, ма!нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.09.10 22:06



Така е, ама не съзнаваш ли, че тук, а и навсякъде звучиш революционно?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Мълчи, ма!нови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.09.10 22:10



Ми...мома съм байрактарка и вирикукуля по душа, хич не ми дреме на кой как му изглежда, аз съм си аз и туй то, какво да се прави - живот!


Повредих се и закуравях с годините, обръгнах!



Тема Понови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано30.09.10 22:15



душа, башка по ген.

Вирикукуля!
Лична мома-балерина, както викаше кръстница ми, тряа те запозная с тази идиотка, ще си допаднете много. Тя от твойта боя, Снежанестата.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 30.09.10 22:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.