Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Докатонови  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.09.10 11:56



си шофирах тази сутрин към местоработата, слушам по радио "Витоша" как в някакъв мотел един 50 годишен бизнесмен получил инфаркт след като правил 2 часа секс с 16 годишно момиче.
Не съм консерва, но честно казано някак гадно ми стана. Това момиче и внучка може да му бъде. И е малолетна!
Най-различни въпроси ми се въртяха из главата - как така хората лесно си затварят очите пред подобни картинки (управата на мотела, който бил използван редовно за такива срещи), къде са родителите на това дете и имат ли въобще представа какво прави то, този мъж има ли поне малко морал и съвест, че чука 16 годишно девойче, съпругата на този мъж има ли представа за педофилските предпочитания на мъжа си и т.н.
И накрая - мъже, хич не ни се правете на герои, след определена възраст и н-часов секс инфарктът чука на вратата.

Редактирано от copadevino на 24.09.10 11:57.



Тема Re: Докатонови [re: copadevino]  
Автор cristal_reaver (старо куче)
Публикувано24.09.10 12:06



пак е голяма, има и по-малки дето се чукат за пари. Къде да има родители сигурно е някое оставено в дом.
Пенсионера ... спряла му е тока мацето

Редактирано от cristal_reaver на 24.09.10 12:07.



Тема Re: Докатонови [re: copadevino]  
Автор RealGuru (член)
Публикувано24.09.10 12:13





Още по-гадно дебел и мазен 120 кг и при това не е бизнесмен, ми съдържател на някакво барче (квартална кръчма).

А ученичката кой знае какво цигане е.

Стават такива неща. Карбовски даже имаше едно предаване за някаква такава малолетна дето обслужваше тираджиите в някъв крайпътен мотел.



Тема Re: Докатонови [re: RealGuru]  
Автор cristal_reaver (старо куче)
Публикувано24.09.10 13:08



Начи това е било курве. Щом учи не е била някоя от дом за сираци.
А бе що не ги показват тия, трябва да ги знаем .



Едно време в съседното даскало имаше една ученичка, която й се носело име, тя излязла пред класа си в час и казала аз не се чукам за пари, правя само свирки. Просто парче
Няма да споменавам че пак там имаше и една учителка която се клецаше с учениците си за пари. Кой знае колко са стоели гладни да събират пари от закуски.

Редактирано от cristal_reaver на 24.09.10 13:11.



Тема В заблуда си, в БГ сексът е разрешеннови [re: copadevino]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано24.09.10 13:34



с лица над 14г. възраст, ако е по взаимно желание, т.е.-да не са насилвани.
Нека поясня: малолетни - от раждането до 14г.
непълнолетни 14г.-18г.
пълнолетни 18г. и нагоре.
Та в случая няманищо незаконно, има нещо по-скоро морално обаче, и ти си права, защото аз често се чудя как някои 45+ годишни жени излизат и чукат 18-20 годишни хлапетии.....нямат ли морал? Ама никакъв нямат....



Тема Моралътнови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.09.10 13:53



никога не е достатъчно силен да спре сърбеж, било физически, било психически такъв.

Нали приятелките й са й казвали, че било страхотно да забиеш младо парче, пък мъжът й не може да я гледа и тя него?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: В заблуда си, в БГ сексът е разрешеннови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.09.10 14:34



Непълнолетна е, така е, но въпросът пак си остава същият и моралната дилема също. Когато бях на 17-18 години добре си спомням, че 50 годишните ми се струваха пълни дъртаци. С или без пари. Сега 20 годишните ми се струват деца, защото са на възрастта на дъщеря ми, и никаква подобна тръпка не могат да предизвикат у мен.



Тема Re: В заблуда си, в БГ сексът е разрешен [re: copadevino]  
Автор cristal_reaver (старо куче)
Публикувано24.09.10 15:01



А сега. Кой не подбира пенсиите или младото поколение





Тема Re: В заблуда си, в БГ сексът е разрешен [re: copadevino]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.09.10 15:11



Когато бях на 18- десет, даже 30 годишните възприемах като хора на преклонна възраст. И се чудехме със съученичките ми как е възможно такива възрастни люде да се вихрят по заведения, да се забавляват, танцуват, да пеят, пият и правят секс. Струваше ми се неподобаващо за годините и опасно за здравето им.



Ако някоя приятелка завържеше връзка с 24- 25 годишен мъж, искрено я съжалявах в себе си. Но на нея бодро казвах, че за любовта няма възраст и най- важното да не се тревожи, защото нейният любим доста младее за годините си. Това не беше вярно за мен, де. Само за нейна утеха го измислях. Да е спокойна, че поне непознатите по улиците няма да познаят, че се е помъкнала с толкова дърто гадже.

А за случая, за който говориш... не е единствен, това е лошото. Възмутително е, разбира се.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Докато [re: copadevino]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано24.09.10 15:19



kat ima problemi sas sarceto,tai she e - infarkt,edva li piklata e bila magiosnik v legloto




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.