Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Сезонна равносметканови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано16.09.10 15:38



Бонжур ви,
Драги клубари и клубарки!


Френчито отсъства известно време от клуба, защото върша по чужбина и нашенско,позлати бедра и сега се върна към реалността!
Да резюмирам-като бройка лятото беше слабо, но пък от емоции не мога да се оплача.Влюбих се и изчуках най-добрия приятел на ДЪ бившия,който разкарах впоследствие, защото се оказа едно голямо Л.След което си легнах с 16 години по-голям от мен мъж,стара тръпка.
А вие с какво ще се похвалите?
п.п. В някои моменти ми липсвахте ужасно много.Знаех си,че само вие може да ми отговорите на въпроси от типа "абе, защо по дяволите аз съм с рокля с гол гръб и без бельо,а този се напи като гъз и не ме изчука?", но и сама се справих.
Хайде сега вие!



Тема Ееее, много готино!нови [re: Francuzoikata]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано16.09.10 16:01



Браво Френчи!

Хареса ми както описанието на лятото ти, така и реакцията ти към голямото Л. - щом е Л., не ти трябва! По въпроса за роклята с голия гръб и НЕполучаването на секс - съчувствам ти!

Аз изкарах едно фантастично лято - влюбих се! И, макар да не получих ответност, успях да се почувствам жива за първи път от много време - а това е най-важното!

Та, сега накъде? Ти с кого си, с дъбестфренда на ДъБигшита, или с някой друг?



Тема Re: Ееее, много готино!нови [re: parvaty]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано16.09.10 16:21



ЕЕеее, Парвати, какво по-хубаво от това човек да се влюби!


Разкажи нещо повече, мисля си, че все още са романтици в този клуб!
Може би не съм се изказала добре, но голямото Л. се оказа приятеля на бившия. За него мечтах цяло лято или по-скоро той ме разиграва достатъчно преди да си покаже курвенската същност.Но Френчито вече не е толкова глупава и разбра, че да страдаш за мъж е най-глупавото, което може да сториш. И то по време на ваканция
Онзи ден се завърнах у Парижко.Тук ме чакаше моето селянче, младежът с който имам неопределени отношения от почти година насам. Но поне 36те часа секс, които последваха си бяха доста определени.



Тема Ихаааа, браво!нови [re: Francuzoikata]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано16.09.10 16:40



поне 36те часа секс, които последваха си бяха доста определени

както обичам да казвам аз "Няма нищо, което един кур да не може да оправи!"



Браво, Френчи, точно това е линията на разсъждения, която задържа най-много емоция в ума и енергия в тялото - всичко, което ти доставя удоволствие е о.кей, душевните терзания са напълно безсмислени (лошото е, че понякога не можем да ги избегнем)... Та, имала си мечта за един човек, не се е случило - живи и здрави - Живота продължава - усмивки, и - горе главата! Харесваш ми!

п.п. това твое селянче бая ми се издигна в очите, да ти кажа!



Тема Re: Ихаааа, браво!нови [re: parvaty]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано16.09.10 17:03




Ето една готина музичка тогава от мен:
Селянчето ме е изчакал да се върна преди да си замине за село и ми каза "Нямах никакви новини от теб последния месец и половина. Липсваше ми. Аз липсвах ли ти?"...Как да отговориш на подобен въпрос?-"Амииии малко."
Лъжата е полезна в някои случаи..колкото и да не я обичамПък и беше хубаво след тези дъртаци това лято да ме мине нещо по-младо (приятеля на бившия беше +11, старата тръпка +16, а селянчето ми е само +6)



Тема Ух, че те идеални, бе!нови [re: Francuzoikata]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано16.09.10 17:32



Ти си на 22, нъл тъй, начи, най-стария ти е бил на 38 - баш във най-готината възраст!

За музичката - много благодаря - трети път го слушам тоз Марк, ужасно ми харесва! Много секси музика... За лъжата и отговора ти - точно така трябва - щом секса е добър, къткай си го, пък и, не бива да мачкаш един мъж, дори да се разделите - трябва да е без (или с възможно най-малко) рани!



Тема Re: Ух, че те идеални, бе!нови [re: parvaty]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано16.09.10 17:41




Ето ти още нещо тогава
Брех, колко добра памет имаш, запомнила си ми възрастта!След месец навършвам 23 и с ужас осъзнах, че броя на мъжете ми надвишава годините ми



Тема Re: Сезонна равносметканови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.09.10 18:03



Здравей и ти, Французойке!



Хубаво е, че си изкарала изпълнено с емоции лято.
Но искам да те попитам. Пишеш, че си се влюбила в най- добрия приятел на бившия си. Правили сте секс. После си успяла да го разлюбиш. Как успя, как?
Е, осъзнала си какъв е, но все пак...

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Сезонна равносметканови [re: saksun]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано16.09.10 18:09



Е, осъзнала си какъв е

извинявай, че отговарям вместо нея...





Тема Е, тооо,нови [re: Francuzoikata]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано16.09.10 18:11



Френчи, който го може го може!

Не ги брой - колкото - толкова - нали на теб ти е било хубаво, и не си направила нищо против волята и желанията си? Бройките нямат значение, когато не са ти цел!

п.п. ние с теб си говорим редовно, интересна си ми, нормално е да запомня твои данни!

п.п.п. и втората песен е готина, мерси!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.