Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 06.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Подкрапям на 100%нови [re: saksun]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано18.09.10 23:02



Кое не коректно - да ебе бившата на приятеля си, ли? Да, и аз мисля така.



Тема Re: Подкрапям на 100%нови [re: Khosrow]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.09.10 23:08



Оо, раздялата е била преди повече от 2 години!
Има случаи, в които и до брак се стига - жената се омъжва за приятеля на бившия си.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Подкрапям на 100%нови [re: saksun]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано18.09.10 23:48



Това е друго, онова е Съдба. Пък сексът не е чак толкова съдбоносно събитие.



Тема Re: Подкрапям на 100%нови [re: Khosrow]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано18.09.10 23:53



Има и недооценени хора, да! Обаче аз гледам от моята гледна точка и другояче назовавам нещата, тай като наистина сериозно мисля това. Това мислят сериозно повечето хора, и то почти през целия си живот.

....хм) не си ли чувал приказката --Тая работа не е сапун да се изтърка ))Все едно твоята мацка да ти държи сметка ,къде си си го мандахерцал последните години.)

повечето хора мислят "Сериозно" почти през целия си живот --прав си ,накрая им идва акъла и започват да мислят реално --за съжаление за повечето е късничко)...не отдавай значение на тея неща ,просто е безмислено,кой с кого ...важно е друго )



Тема Re: Подкрапям на 100%нови [re: Galeon]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано19.09.10 00:01



Изтърква си се! Накрая старостта сломява човек и за да не е сам прави компромиси. От страх от самотата, пък кой може да е дързък на старост както е бил като млад.



Тема Хе-хе.....нови [re: Khosrow]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано19.09.10 00:47



...каква комплексарщина, Боже-е-е-е...не вярвам просто!



Накрая старостта сломява човек и за да не е сам прави компромиси. От страх от самотата, пък кой може да е дързък на старост както е бил като млад.


Ти явно стар си се родил, като те чета...
Нищо де, не се кахъри чак толкоз...няма да останеш сам! На стари години ще се прежалиш и ще си вземеш някоя "курва", с изтъркана путка, като правят и останалите....

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Тованови [re: Francuzoikata]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано19.09.10 00:55



Тук ме спечели, хахаххахаха, гениално, наистина






Allons-y, Alonso

Тема Re: Ся...нови [re: Graefenberg]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.09.10 01:43



Така е, пич. /Макар че в тоя клуб би трябвало да се говори само за ебане/.
Не е въпрос на консерватизъм, както го тълкуват някои дами, просто като от всичките ти въприятия остане само половия орган, няма време за задълбаване. Затова няма и "дълбоки" емоции. Има похот, материални придобивки и размяна на телесни течности. В някои отношения това е плюс. Така по-лесно си намираш обект за разтоварване. /Стига да си във форма и да разполагаш със свободно време/. Но мислите ти стават хладни като на влечуго: след празненето ти е все тая. Но понякога от отсрещната страна си мислят, че като си я изчукал няколко пъти и вече си неин. Е, да, ама не... Не ми дреме за нея, докато не се надървя пак и пет пари не давам за копнежите и въжделенията й. Поради простия факт, че е единствено обект за обмяна на телесни течности.



Аз не съм толкова стар /от 1970-тите набори съм/, но си спомням, че поне едно време, можеше да се заблуждаваме, но все пак се влюбвахме, четяхме поезия, разменяхме си книжки, имаше някаква доза хубав идеализъм. Фантазирахме Любимата. Макар че сексът ставаше по-трудно. Тогава да ти направят свирка - беше като все едно е лудо влюбена в теб. Сега мъжът й вкъщи, а тя гълта набързо в храстите и се връща като ни лук яла, ни мирисала. Е, как да я уважаваш?! Не става. За ебане става, за разтуха - да, но за нещо по-дълбоко, заеби. Прибира се вкъщи и урига на сперма.

Та, мисълта ми беше, че вече като не задълбаваш, няма как да опознаеш истински другия и съотвено да го забичаш. Малко те подразни, и айде, шута и на следващата спирка. Всички сме така - и мъже, и жени.
Лошо няма. Сексът и разнообразието са ОК. въпросът е от цялата въртележка да не пропуснеш Момента и Човека. След това вече е късно.
Нещо философски съм насторен тази нощ...

Редактирано от goga на 19.09.10 01:46.



Тема Re: Подкрапям на 100%нови [re: Khosrow]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.09.10 04:29



Когато мъж започне да говори за съдба и чак да пише думата с главна буква, се усмихвам. Признай си, че гледаш турските сериали.



Тема Re: Ся...нови [re: goga]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано19.09.10 04:34



Хей, ти си много приятен.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.