Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 20.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: saksun]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано16.09.10 21:33



Аз тук съм на обратното мнение. Просто човек като ако е с чувство за хумор чете тъпите или злобни неща все едно са написани нашега, също си добавя своя тон и стил на говорене, своите емоции в момента и се получава това, че ти четеш нещата както ти би ги казала, ако ги казваш, т.е. ако се случи тези думи да излязат от теб ти си представяш, че при същите обстоятелства излизат и от другия... а нещата не винаги стоят така. Аз поне имам виртуални разочарования, ти надявам се да нямаш. Но имай едно на ум да не се отнесеш от вихъра без да си наясно за кого става въпрос, защото после идват драмите - ама той нищо, че не прави впечатление на такъв, какъвто е, аз всъщност го знам какъв е от думите му, а другото то е прикритие... и такива неща. А този филм не е забавен, нито толкова интересен. Не, че мисля, че си тръгнала натам, не - просто казвам, една камбанка малка удрям в главичката ти, че да не се случи някой ден...






Allons-y, Alonso

Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: pre ale]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано16.09.10 21:35



Фейс, тяло... това е от пръв поглед. После има и други изисквания, нали се сещаш, като си отвори някой устата и каже две думи, после като каже десет... и т.н.






Allons-y, Alonso

Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: pre ale]  
Автор Slona_sf (готин тип)
Публикувано17.09.10 00:06



аз? с клубарки? ти се шегуваш?

както казах в една друга тема миналата година се разпуснах здраво и премлях малко повече. толкова, че когато срещнах май ангел да мога да го оценя и задържа. Не ме питай през какво съм минал. Много неща изглеждат психиатрични за мен от днешна гледна точка. Дали избирам? Как да ти кажа, колкото по-стар и грозен ставам, толкова повече млади и добре изглеждащи жени ми налитат. Луда работа.

понеже съм мъж с бъдеще харесвам жени с опит...



Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: Slona_sf]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано17.09.10 03:47



И срещна ли ангела?



Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: nik52]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано17.09.10 03:49



Ти наистина ли вярваш, че няма жена, която може да излезе на улицата, независимо как изглежда, и да не си намери мъж за секс в рамките на половин час?



Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано17.09.10 03:53



Това е абсолютно вярно. С изключение в България, защото само в България (и може би в Украйна, Беларус и останалите републики) на един грозен мъж се падат по десет красиви жени. Като комбайнери погрешно попаднали на прет-а-порте сте.



Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: Exte Barrocco]  
Автор nnnlo (lion)
Публикувано17.09.10 04:04



Не са на улицата, а в дейтинг сайтовете. Незнам дали става за 30 мин, но след ден има по 3-4 кандидатки. Някои са по-предпазливи, други започват по същество. Отделен е проблемът, че подобен "живот" изисква постоянно ходене на лекар за проби.



Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: pre ale]  
Автор Цeko (бивш)
Публикувано17.09.10 04:06







Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: nnnlo]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано17.09.10 04:13



А вие за дюрекс не сте чували.



Тема Re: с кви жени спат клубаритенови [re: Exte Barrocco]  
Автор nnnlo (lion)
Публикувано17.09.10 04:27



Вие? Ексте, душата, ние с теб се знаем, бре. Някой път съм nnnlo, друг път съм detlavpn.
Винаги имам два нови кондома в нощното шкафче. Патронажжж...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.