Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Колко мъже?нови  
Автор Cиaтъл (вожд)
Публикувано08.08.10 21:19



На една омъжена жена са й нужни трима: един (съпругът й) с когото да прекара остатъка от живота си, един (любовникът й), който да й дава тръпката на новата любов и още един (тъпкача), който да я задоволява сексуално, когато първите двама по няква причина не са на линия.

Първият е ясно - докато смъртта ги раздели
Вторият е желателно да се сменя поне веднъж на две-три години
Третият... ето тук ми е въпроса? Дали нов... хм... пенис? всеки месец не е твърде... хм... курвенско?



Тема Re: Колко мъже?нови [re: Cиaтъл]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано08.08.10 21:40



a kyde забрави спонсора?

темата ти е толкова тъпа, че реших да се запиша в нея- сигурно ще се помни дълго като една от най-глупавите тук



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Колко мъже?нови [re: Cиaтъл]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.08.10 21:50



Вместо аз да се разтроявам така, не може ли съпругът малко да се напрегне?! И да се нагърби и с другите две роли. Предпочитам така да е.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Колко мъже?нови [re: Cиaтъл]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано08.08.10 22:01



Забрави още един, май - сина си, когото да наебе, като й писне цялата останала навалица



Пиша го "в аванс" - преди да ни припомниш как си ОСНОВАЛ клуба, и какви славни времена са били тогава... когато мъжете са си ебали майките (ама буквално)!





Тема Тоянови [re: Taigun]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано08.08.10 22:02



не е основавал нищо, помня клуба в първите му дни.



Тема Re: Колко мъже?нови [re: Taigun]  
Автор Cиaтъл (вожд)
Публикувано08.08.10 22:51



Ммм... говорим си за секс, пич. Нищо лично към теб и майка ти.



Тема хахаха!нови [re: Cиaтъл]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано08.08.10 23:02



Бреей, ей, клуба отива към раздел "Хумор и сатира"!





Тема Re: Колко мъже?нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Cиaтъл (вожд)
Публикувано08.08.10 23:04



Като оставим настрана класацията за по-по и най-най-глупави теми - какво все пак казваш по темата? Само един до гроб? Или все пак и любовник (ама тайно, никой да не знае, че то това с любовниците е безсрамие и грях) ? А какво мислиш за нуждата от "никви чувства, само секс", т.е. - нуждата от тъпкач?

Или да попитам така - ти сигурен ли си, че си абсолютно и напълно достатъчен на твоята жена? Пък било то и в чисто сексуален план. А? Я да те видя сега как ще ми умничиш...



Тема Re: хахаха!нови [re: parvaty]  
Автор Cиaтъл (вожд)
Публикувано08.08.10 23:09



Да го кажем така - доброто чувство за хумор е просто задължително за да си говорим свободно за секс. Почнеш ли да се взимаш твърде насериозно - опа, секса го пиши бегАл





Тема хе-хе,нови [re: Cиaтъл]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано08.08.10 23:11



че то аз трябва да съм човека с най-бурен сексуален Живот в БГ, да ти кажа, с моето колосално чувство за хумор!

Забавен си, знаеш ли? Рядко съм чела по-безсмислена тема от твоята! Но пък се посмях, не мога да отрека - имаш талант за писател! Сега ти остават 99-те процента труд - дерзай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.