Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема а красивите мьженови  
Автор stoichkov_88888 (oshte niamam)
Публикувано05.08.10 17:22



Или по-точно пичовете,щот за някой жени харесват красиви ''по женски'' други по ''мьжкарски''Що жените ги е страх да имат сериозна врьзка с тях а?

Имам такива познати и знам кво им са случва най-често

lantir takra

Редактирано от stoichkov_88888 на 05.08.10 17:23.



Тема Re: а красивите мьженови [re: stoichkov_88888]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано05.08.10 17:32



Какви познати имаш.

По мой наблюдения, като изключим "префарцунените принцеси" и един малък процент жени, повечето си избират нещо под тяхното ниво. Демек като цяло си избират по-смотани мъже, спрямо тях самите.


А има една друга група дето пък имат претенци без отговарящо покритие.

Редактирано от cristal_reaver на 05.08.10 17:32.



Тема Re: а красивите мьженови [re: cristal_reaver]  
Автор Пич Бoжи (Кудош)
Публикувано05.08.10 17:36



Аз се чуда шо никоя ма не ще...



------


Тема Re: а красивите мьженови [re: stoichkov_88888]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано05.08.10 17:49



Офф, хахахаахха и по двете теми - принципно когато човек иска нещо много на теория, той се страхува дали ще стане, дали в последствие няма да се прецака и т.н. шитнички. ОБАЧЕ го има един друг момент - това е на теория, когато искаш. Като те удари на практика всички страхове и глупости са изместени от желанието по нещо и рискът не е риск, а цена, която я плащаш с усмивка. И изобщо - страхът е в бездействието и многото мислене. Реално няма място за страх. Да оставим настрана, че някой, ако е красив, това не го прави нищо повече от красив и само по себе си това не е качество особена заслуга на човека, че да се благоговее пред него все едно е някакъв шедьовър. Обикновена даденост. В отношенията надделяват къде къде по-главни неща и това остава на заден план, така или иначе.
Както и да е.




Allons-y, Alonso



Тема Re: а красивите мьженови [re: Doctor Who]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано05.08.10 18:02



Пцолютно съгласна с всичко изписано



И не няма да изчеквам темата настрани ....но визуално "Красив/а" ....нито има точно определение ...нито граници ....
За нечии възприятия красотата е в симетрията ....за други очи ....ако няма мъничък дефект.... не е съвършенно и тн ....
Затова винаги ми става смешно когато ми кажат Пешо е красив ...ма той за тях е красив ...за мен ...не е красив...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: а красивите мьженови [re: cristal_reaver]  
Автор stoichkov_88888 (oshte niamam)
Публикувано05.08.10 18:19



ми мойте познати все не ги щат за сериозна врьзка а само за секс,не щот им куца нещо в характера или мисленето ,а щот жените са страхуват да не им изневерят.Сьщия е страха като при мьжете



lantir takra

Тема Re: а красивите мьженови [re: Doctor Who]  
Автор stoichkov_88888 (oshte niamam)
Публикувано05.08.10 18:20



сега,това че един човек е красив,означава че сьщия човек ако не е красив ще бьде приет от жената нормално,ама кат е красив светва червена лампа,може да хойка и да не е само мой,може да сьм му бройка



lantir takra

Тема Re: а красивите мьженови [re: stoichkov_88888]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано05.08.10 18:29



Бре тая логика, че като някой е красив се къса от бройкаджийство ..... според мен е малко грешна....

Точно на "красивите" им идва нанагорно от предлагане и може да не гледат много наляво-надясно ....от чиста доза оттегчение ....

Докато по невзрачните ....повече кълват на внимание и изкушения ...

Но това са спомени от училище де ....там беше много важно колко пъти си получил предложение да "ходите"



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: а красивите мьженови [re: Jolee]  
Автор stoichkov_88888 (oshte niamam)
Публикувано05.08.10 18:38



бе така е,ама повечето жени и мьже не го осмислят,а го ползват за защита при разговор,понеже вьтрешно се страхуват



lantir takra

Тема Re: а красивите мьженови [re: stoichkov_88888]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано05.08.10 18:45



Ми ся кво ти кажа ....щом ги е страх ....проблема си остава техен ...

Имах аз едно такова приятелче ....точно покрай темата за красивите жени се сетих за него ...красив та дрънка и жените се прескачаха да го ухажват ...
Само тази в която беше лудо влюбен не му обръщаше внимание ....
Накрая той се отчая и умишлено се загрози ....и една "по смела" ...го отнесе ...



Плюс това не си ли забелязал, че и красотата е преходно нещо ....и то не заради възрастта ....ами по някакви други причини ....

Така, че тези дето умуват само по фасадата за някого ....сглупяват ...щот фундамента и конструкцията са тези, които имат значение в дългосрочен план ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.