Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Часовници и секс?! (тема за лафче)нови  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано04.08.10 20:19



Колко пъти можете да издържите да правите секс с един партньор при условие, че започвате на всеки кръгъл астрономически час?

Вдъхновен съм да задам тоя нечовешки въпрос от парчето на Kruder&Dorfmeister – High Noon.

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема 25!нови [re: acid948]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано04.08.10 20:48



(Ще станем един час по-рано)!





Тема Ебаси...нови [re: parvaty]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано04.08.10 20:52



Развали ми настроението направо - добре че вратаря на ловеч спаси току що дузпа, та малко ми се възстанови емоционалния баланс... :)

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема ебаси, ебаси...нови [re: acid948]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано04.08.10 21:01



никой ли няма чувство за хумор в тоя клуб, бе?

кой нормален човек може да се секси цяло денонощие, бе, гламчо? пази сега вратаря на ловеч, пък после ми кажи как е свършил мача, да знам, ще бият ли дузпи!?



Тема Вижте сега, мило момиче...нови [re: parvaty]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано04.08.10 21:06



... аз не питам дали може да издържиш цяло денонощие, а колко пъти ще си в състояние да правиш секс с някой, ако - секса почва на всеки кръгъл час, след оргазъма на единия от партньорите се спира, чака се следващия астрономически час да почне, с което стартира и новия тек и т. н.
Май не съм задал много коректно въпроса си в темата, което ако е така, моля да бъда оневинен... :)

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Виж сега, мило момче,нови [re: acid948]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано04.08.10 21:12



ако съм почивала и съм се наспала - което се ми се е случвало от години, бих могла да започна четвъртия час! Ако си говорим за утре вечер... я довърша първия един час, я - не! Особено ако ме нахраниш преди секса!

А защо трябва да се подлагаш на подобни изтощителни дзън-процедури - на час, пък нов секс, нов тек, не си казал нов кондом ще слагате ли, или ще миете стария... и, така - текче - цигарка - текче - цигарка - кога гледаш - няма ги две кутии БТ, а?



Тема А сега, мило момиче, е твой ред да гледаш:нови [re: parvaty]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано04.08.10 21:18



Пуша синьо Виктори - друго не ми понася... :)
А относно паузите между отделните ебанета не съм поставял условия - ако щеш пуши цигари или квото там има за пушене (ако е с незаконен статут - не отваряй прозореца, за да не те надушат комшиите и да се обадят на ченгетата), пък ако щеш - яж, пий, спи... :)

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Аз нищо не пуша!нови [re: acid948]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано04.08.10 21:21



И пак питам - откъде ти хрумна тоз идиотски въпрос?

Секса не е механика, всичко е в главата, не може един човек да ти каже колко точно, от колко часа до колко часа... е, ако е такъв, дето би ме заинтригувал мен, де! добичетата не са ми интересни! Та?



Тема Re: Часовници и секс?! (тема за лафче)нови [re: acid948]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано04.08.10 21:22



ami рекорда ми е 13 пъти секс за денонощие. ако трябва да се подобрява, вероятно с подходящия партньор и на подходящото място ще мога поне 15!

надявам се че ти отговорих



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Как откъде ми е хрумнало?нови [re: parvaty]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано04.08.10 21:27



В темата го пише - песента High Noon на Kruder&Dorfmeister. :)

Дышите глубже: вы взволнованы!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.