Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Life is a funny thingнови  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.07.10 20:49



Една тайландка и две украинки по-късно бившият ми тропа на вратата и иска да се събираме. Безусловно. Тоест, при каквито условия аз искам. Ей това мъжете нямате равни в определянето на правилното място и време. Особено време. С една година закъснение. Мерси. Само дето аз точно в този момент съм леко ангажирана с това да бъда щастлива.

Между другото, открих мъж, който не желае да ме целува. Още съм шокирана.

Не съм чувала нищо от блуфен напоследък. Смятам, че е зает някъде по морето. Сигурно се е появил на плажа, където е строил всички брюнетки, блондинки и по-красиви гейове и сега си избира. Брюнетки за приятелите си, блондинки за себе си, а гейовете за хамали – да му носят трона от палата до плажа и обратно.

Но темата все пак е:
Защо мъжете винаги се сещат да играят по правилата, когато играта е отдавна свършила? Или блуфен би казал: Аз закопчах ципа и вече пия второ уиски, а оная сега вика “Ох”.



Тема дай дъ позная .............нови [re: Exte Barrocco]  
Автор rembowe ike (₪)
Публикувано12.07.10 20:56



... скапали съ се батериите нъ вибраторъ ти?





Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано12.07.10 20:59



Тайландката и украинките за какво са споменати, че не вдявам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Life is a funny thingнови [re: paзбиpaм]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано12.07.10 21:03



Споменати са с умисъл

Ма няма да ти кажа ква, че Екстето ще се нацупи

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.07.10 21:04



Може да е само обещание за игра по правилата, докато получат обратно жената, която искат и която някога са загубили. А после всичко пак по старому ще се върти.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Life is a funny thingнови [re: saksun]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано12.07.10 21:05



Аре па ти ся

Гат, че ли кат смениш мъжа ...не се върти по старому

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Life is a funny thingнови [re: paзбиpaм]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.07.10 21:05



Знам ли и аз... за протокола или защото сигурно ме е яд, че някои мъже трябва да вземат правилното решение само след сравнение и само след като сме принесли в жертва и последните чувства, които съм имала.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано12.07.10 21:07



Ексто мари.....земи го обратно чиляка ....голем праз две тайландки и пет украинки



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: rembowe ike]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано12.07.10 21:12



Не знам откъде ти стана ясно, но е факт, че единият ми любовник има нужда от нов дюрасел. Другият е в пълна изправност.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано12.07.10 21:19



Личи си отдалеч, че си девойка с високо вдигната летва, а не девойка с ниско паднала такава, каквато е уважаемият ни г-жа администратор Киро.

За протокола ще отбележа, че тайландки и украинки ще има и докато си жива, че и много след това, както впрочем ще има и шведки, и германки, и буркинофасовки, и вануатоновогвинейки и още поне 500 вида девойки от различни народности - не знам кво те бърка това, ама ако много те бърка - попрегледай Хегел - той има интересно мнение по въпроса...

Само не разбрах какво те е шокирало, че някой не иска да те целува? Мен ако някоя не иска да ме целува, това би ме накарало да ида на зъболекар или да ме прегледат дали не ми мирише устата...

А това с блуфена вече съвсем ме разби - кви плажове, гейове, хамали...

Абе май нещо не съм в час тук какво се случва, но кво ми пука всъщност... :)

Дышите глубже: вы взволнованы!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.