Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: С право си я зарязалнови [re: Exte Barrocco]  
Автор stoichkov_88888 (ентусиаст)
Публикувано14.07.10 23:22



нема нужда от инвестиций,по-добре дай парите за антицелулитен крем

Плщс туй мен никой немож ма черпи

lantir takra

Тема Re: Сладур.нови [re: impulce]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано14.07.10 23:22



пъпеш





Тема Re: Сладур.нови [re: asFARas]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.07.10 23:27



Пъпеш, дет си мисли, че в бостана само пъпеши.

Пък то ... любеница до тиквата и тук-там пъпешче.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.07.10 23:32




Това с ампутациите ми е слабо познато, почти не го практикувам, само в крайна нужда. Макар, че си мисля, че може би това е наистина резонната реакция, понякога. Реално - какво имаш да си кажеш с човек, с когото си приключил - получава се тъпо, куртоазно, спечено някак. Как точно да си другаруваш с някого, към когото си изстинал и липсват положителни асоциации и пр. Одобрявам добрия тон и човешките раздели, но..не мисля, че е задължително да се поддържат контакти след това.
Е, да, разбира се и секс се получава понякога, дори съвсем нелош, все пак изпитани партньори, отработени неща, но..все повече се замислям, че си е направо излишно. Ахам, обикновено се засягат, сякаш им го дължиш..така..за доброто, старо време.

Е, това със семейството е старт лисичи трик - виж как те презентирам официално и как те одобряват..и дръъъъннн..на струната женска, състрадателна и хуманистична.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.07.10 23:35



Ахам, обикновено се засягат, сякаш им го дължиш..така..за доброто, старо време.

Амчи да, да не искаш да се напъват да те свалят отново, след като преди време са успяли?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Ненови [re: asFARas]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.07.10 23:44



пъпеш, ами даже два
от сорта медена роса.


На вкус и миризма докарвам
на големина..ще има още да покарвам.



Ти сега с кое не се съгласи...а...да..и ква е тая нова мода на сменените никове, м,м?



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.07.10 23:46



Е хубаво, ама те хората са измислили крилата фраза дори..кой ял - ял, кой пил - пил..нали..довърши си го.


Нещата се променят, просто е.
Мда, па и какво лошо има да се посваляме пак, то това най - сладкото..



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано14.07.10 23:49



Мързи ги, бе! Смятат те за доживотно завоевание, кво са дърпаш и ти кат селска мома?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Life is a funny thingнови [re: asFARas]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 23:55



Ето, отговарям ти сериозно:
Мнението ти е леко едностранно и леко повърхностно. За някои мъже жените са трофеи. За други са трофеи с право на мнение.

Според мен причината той да се връща е, защото е трудно да се намери ол инклузив жена. И това не го казвам с никаква арогантност - просто знам коя съм, какво давам и какво мога да предложа на един мъж. Забавлявал се е, ебал е, но няма коя да му прави мусака и свирки, да го обгрижва отвсякъде, да му върти бизнесите и да не му иска пари.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано15.07.10 00:00



Странно, като те чета бих те определил на жена курва; какво ли такава жена може да предложи на един мъж?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.