Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: Exte Barrocco]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.07.10 17:45



Ексте, разминали сме се малко в емоциите в момента, затова ти отговарям малко извън контекста ти



Знам това, което ми каза, обаче .... в момента изпитвам невероятно удоволствие да оставя отпечатък от малкото си обувче върху задника на мъж тип всеки, докато го шутирам от живота си.

Призлява ми от типа всеки - искам нещо повече от детско натискане по пейките - защото не съм нищо по малко от клетите им добри женички, с които рано или късно се примиряват за пред живота .... Имам чувството,че след кашона презервативи тия мъже стават само за изхвърляне като употребявани кърпички .... не е добре да усещаш човек така! А на тях им е по-лесно така .... и кротко почват да говорят, че били напълно доволни и от това, и ми давали свобода и подобни неангажираности!

И затова имам много готино малко краче в обувка с твърда подметка и боли ужасно (но пък на мен ми е кеф) като ритна нечий задник с него! Все пак, задника ми го е подал някой за ритане, нали?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: LadyMorgana]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано14.07.10 17:55



абе .... тия с женичките си го заслужават :)



Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: LadyMorgana]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 18:41



Аз пък имам друга тактика. Изобщо не се правя, че не ми пука или че мога да го раздавам неангаже. Напротив, аз си казвам от самото начало, че не търся нищо повърхностно и че неангажиращият секс не ме радва. При една такава декларация вариантите са реакция са два: пичът си взима цвичките и се изнася, защото той търси именно нещо неангажиращо или пичът се осмелява да остане. Сега някой ще каже ама то има играчи, които ще ти обясняват как търсят сериозна връзка, само за да те вкарат в леглото, но хайде, да не сме на 18. Винаги си личи кой какво търси и кой какво иска - или поне на мен винаги ми е ясно. Та последният път, в който съм била в ситуацията, която описваш, беше преди доста години и тогава страдах много, но знам, че аз си бях виновна, защото се държах като малка глупава кифла с пораснал мъжкар, на който явно му беше писнало от малки глупави кифли. От тогава не се правя, че не ми пука и не играя игри. И да ти кажа, получавам една добра реципрочност.



Тема Re: Странно нещо са бившитенови [re: RealGuru]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 18:47



Идеята е добра, можел си да вложиш малко повече старание и по-богат речник, но като цяло хуморът ми хареса. Пет плюс. Сега сваляй гащите да видим покриваш ли и другите критерии.



Тема Re: Нещо катонови [re: Graefenberg]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 18:50



Така смяташ само, защото не си имал възможност. Постой за месец в Банкок, пообщувай си и ела да си споделяме впечатления после.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: asFARas]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 18:51



Аз рано или късно винаги падам по гръб. Особено върху бюро.



Тема Re: Баси,нови [re: juanito]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано14.07.10 18:51



аз метам по некое око от време на време, ама и аз съм ги изпуснал деева. Пууу





Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: juanito]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 18:53



Да, тяло. Аз да не съм ватманка.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано14.07.10 18:55



cool



Тема Re: Ахххх,нови [re: Exte Barrocco]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано14.07.10 18:55



мръсница си тиии.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.