Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Life is a funny thingнови [re: bluefan]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано13.07.10 22:19



Ако се изфукаш някой път че си си карал таралясника със 180 по champs-elysees (така ли се пишеше не знам)със 180, може и да се впечатли някой

.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: sexy mamma]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано13.07.10 22:51



1. дефинирай таралясник за 200 хиляди лева
2. в париж е пълно с хомосексуалисти и негри и следователно бих минал и с 200 ако има шанс да прегазя част от тях

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: bluefan]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано13.07.10 23:10



2.Извинения извинения





Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: LadyMorgana]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано13.07.10 23:24



С контактът не е безопасно ... ше вземе да я тресне и да я опърли :-)

--

::

Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: O!Sag]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано13.07.10 23:54



ама аз нали и други съвети дадох за био-то ..... само едното статично електричество да не я уплаши




Major e longinquo reverentia

Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: LadyMorgana]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 00:40



Това е един много добър съвет, но вярваш ли ми, че на мен в момента едно петминутно тийнейджърско натискане на някой паркинг ми носи повече удоволствие от тридневна секс-фиеста. Ставам все по-извратена и все по-девствена.



Тема Re: Животът е страданиенови [re: deltaVpn]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 00:56



Мда. Или светещото са фаровете на блуфен, които настояват да се отместиш от състезателната лента в лентата на каручките, защото животът е страдание за някои, а за други е бело, синьо и русо.

Но за да не смяташ, че не се отнасям сериозно към написаното от теб, ще кажа, че единствената будистка идея, която ми харесва и лично практикувам е отлагане на удоволствието. Страданието от това да искаш, но да не получаваш, желанието, очакването, а когато най-накрая го получиш, му се наслаждаваш изцяло и напълно по начин, по който никога не можеш да се насладиш на лесното, мигновено доставеното.



Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: O!Sag]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 00:57



Шегуваш ли се. Токът е само 220 волта. Ти имаш ли идея аз колко волта съм?



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: bluefan]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 01:03



Добър вечер. Точно вече ми беше домъчняло за тебе.

Как е тенът? Имаш ли разлика от ланеца около врата или си си осигурил две манекенки да ти го държат вдигнат и да сменят позицията в зависимост от слънцето, докато се печеш?



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: juanito]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано14.07.10 01:41



Ето това е. Рутене на жена с песни и с ласкателства. Ще прогресираш в този живот ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.