Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Jolee]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано13.07.10 00:12



Къде, къде





Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: LadyMorgana]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.07.10 00:19



Не бе, био-любовници всяка жена може да си намери на мига и навсякъде. То направо стана по-трудно да си избереш гумен любовник, отколкото био.

Аз съм сега в един период, в който адски много ми се прави секс, но повече ми се гушка и целува.



Тема Re: скивай ся .........нови [re: cristal_reaver]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.07.10 00:20



Ако ти е малък, със сигурност ще предпочета твоя.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: acid948]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано13.07.10 00:22



Прати ми.



Тема Re: дай дъ позная .............нови [re: Exte Barrocco]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано13.07.10 00:59



виж сега - такива периоди, сестро, се оправят по следната рецепта:

"Хващаш си актуалния любим за момента, вземаш си поне 3 дни отпуска и отивате някъде. И се скъсвате от секс. Ама само био-такъв - няма да си губите времето за вибратори, батерии, глупости. Яко чукане и излизате само да ядете, или даже можете да си поръчате на рум-сървиз - ако имате сили да стане някой от вас да отвори вратата за количката

"

Ете - това ако го направиш ще е като духовен масаж! Обаче внимавай да не избереш бързо-скапващ се мъж .... не всички са Дюрасел-куолити за жалост и наистина не издържат и на далеч по-леко темпо

Но само с това се лекува състоянието ти ....

Виж как станах докторица Хаус


Major e longinquo reverentia

Тема Животът е страданиенови [re: Exte Barrocco]  
Автор deltaVpn (leviatan)
Публикувано13.07.10 02:46



Казал го е някой си Буда



Една тайландка и две украинки по-късно бившият ми тропа на вратата и иска да се събираме. Безусловно. Тоест, при каквито условия аз искам. Ей това мъжете нямате равни в определянето на правилното място и време. Особено време. С една година закъснение. Мерси. Само дето аз точно в този момент съм леко ангажирана с това да бъда щастлива.

Simple. Принципът е опит-грешка, докато научиш това и онова. Хората са такива още от бебета. Гледаш нещо там свети, едно такова готино. Пипаш го, ауччч...пари. Това е нагрят котлон. Следващият път знаеш, че светещото може да е нагрят котлон и внимаваш къде бараш.

Същият принцип важи за всичко останало в живота. Няма значение дали си мъж, жена, или нещо друго. Принципът е унивресален и абсолютно природен. Има го и при животните.

Редактирано от deltaVpn на 13.07.10 02:51.



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано13.07.10 15:46



Ето ти една много уважителна причина ....



с уговорката, че аз знам, че ти знаеш по-добре



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: juanito]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано13.07.10 15:55



Ех.... най-хубавото й е, че е УНИКАЛНА. Излъчва сила, характер, различност, нещо нейно си, което никоя друга го няма. Анджелина....




Allons-y, Alonso



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Doctor Who]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано13.07.10 17:09



.... може .... ама тука не става въпрос за нея. И за да няма повече неразбрали .... ето едно уникално изпълнение на същата песен ....



Всъщност к'во ти пука ако допреди час си ебал руса манекенка и пиеш трето уиски ....



Тема Re: Life is a funny thingнови [re: Exte Barrocco]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано13.07.10 19:31



Десетки манекенки ми звънят от 2 седмици насам да им уреждам някакви места за Какао през Август защото щяло да има някакви много силни партита. Обяснявам вече 14ти ден,че след като Цеца Величкович или ПРЕСЛАВА нямат участие със много салфетки, синьо и бело аз не виждам кое му е якото на въпросните партита. Отделно миналата година като бях в Саут Бич хванах Miami Music Conference и дори ме запознаха с ония боклук Карл Кокс и му казах за тая година да е направил фолк ремикс за мене и огромния ми Мерцедес, който го карам със 180 по България и всичко това на фона на Кондьо и Софи Маринова.
Аз с тайландски нямам особен опит защото съм ебал не повече от десетина през живота си, а последната я карах да се облича в кожа и лачени обувки за да си представям огромния лъскав всъдеход с кожен салон и евентуално да стигна до оргазъм.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.