Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Имаше тук тема за бившитенови  
Автор cлaвинa (пичка)
Публикувано02.07.10 22:50



Имаше тук тема за бившите гаджета, та се сетих за моята най-дълга връзка. 4 години, прекратих я защото гаджето ми страдаше от хроничен поне според мен мързел. Не знам за вас това дали би било повод за прекъсване на връзка, но за мен беше. Във секса си пасвахме, общи интереси имахме, харесваше ни да посещаваме едни и същи места...но....за тия 4 години работи само на едно място 10 месеца, на останалите се задържаше по 2-3.
Все на него му правят сечено в работата, все му пречат, все кроят интриги зад гърба му. Не може да му се обадя с най-обикновена молба да купи нещо от магазина и той да ми мрънка, че не му се ходи. В тях една чиния не е измил, всичко майка му върши. Хубава двойка бяхме, но в един момент се замислих за бъдещето си и реших, че такова нямам с него.
Та се чудя дали правилно постъпих? А вие имате ли лош опит с мързеливи половинки? За секса не го мързеше, признавам....



Тема Re: Имаше тук тема за бившите [re: cлaвинa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано02.07.10 23:29



съвсем правилно си се ориентирала. няма как да няма акъл за една стара ес класа да изкара пари поне без наследен апартамент от тати и тн и да иска да бръмчи с класни пички. ако ти си класна пичка щото класна пичка в дир бг нали се сещаш за какво иде реч

един мъж или ще ти дава поне 10 бона джобни месечно за да ебе манекенки без да му правиш проблем или е някакъв корпоративен цървул без ес класа



Тема Re: Имаше тук тема за бившитенови [re: cлaвинa]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано02.07.10 23:29



Виж сеа,
всеки в този свят си има косури, въпроса е в твоите очи или да не са косури или да можеш да живееш с тях, т.е да можеш да се примириш, когато човек не може да се примири с някаква черта казва - бай бай аморе и така, поне нормалните хора де, иначе случай много на жени бити от мъжете си, или пък на мъже под чехал и т.н
Иначе мързел какво очакваш да ти кажем, че правилно си направила и е било достатъчно за да се зареже човек това ли искаш да чуеш?





Тема Е ти кво правишнови [re: LuboPenev]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано02.07.10 23:37



в дир-а, да те питам?

Или класните пички не могат да четат, но класните пичове - могат! Само не ми казвай, че девойчето със селските татуировки и грим като полирчик, дето беше постнал кат върха на твоя сладолед, е класна пичка, щото таз едва ли знае да пише, камо ли в дир.бг (споменах ли селските ланци?)! Давай, пиши, треа се смееме повече - смехът е здраве!



Тема Re: Е ти кво правишнови [re: parvaty]  
Автор moreol ()
Публикувано02.07.10 23:46



Как какво прави в дира бе? Еми компания на блуфена прави

. Един рибар, сам не може се лъже, трябват поне двама



Тема абе...нови [re: moreol]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано02.07.10 23:57



Блуфена е некъв провокатор - забелязал/а ли си, че пише правилно граматически? В смисъл, запетайки, точки, "я"?...

има нещо много гнило! Ма, Любака се крие, не ми отговаря напоследък... Зема да поискам от Син Сити касетите от охранителните камери - много ми е любопитно кой влиза в т.нар. ултра вип!



Тема Re: Имаше тук тема за бившитенови [re: cлaвинa]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано03.07.10 00:31



правилно си постъпила, лентяйте вън





Тема Re: абе...нови [re: parvaty]  
Автор reborn2008 (of Chaos)
Публикувано03.07.10 00:42



Блуфена е некъв провокатор - забелязал/а ли си, че пише правилно граматически?
Аха на едно две места си излезе от ролята в една от темите на Ексте - твърде логично и на място звучеше за примат с два пръста чело натъпкан в ква класа там беше и верту
май от време на време забравя с кой ник е влязъл,ама няма да му придиряме такава простотия е трудно да се пунтира постоянно

For a lonely soul, I'm having such a nice time


Тема Не знамнови [re: reborn2008]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано03.07.10 00:53



ти колко хора познаваш, и какви, обаче - аз познавам много богати хора, доста от милионерите в БГ (работя за някои от тях, нищо повече, или специално!

), но САМО ЕДИН има Верту! Ползата от този телефон е, че ако го загубиш или ти го откраднат, от сървъра на Верту ти наливат всички контакти в новия! Но, това една Нокиа го прави вече - сваля ти данните на файл в компютъра, и после ги ъплоудваш в новия си телефон! Верту-то и ес-класата показват ниво, статут, положение в обществото - рядкост е да срещнеш обикновена мутра с такива екстри, ако ме разбираш! Та, има нещо гнило в Дания, при всички положения!



Тема Re: абе...нови [re: reborn2008]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.07.10 01:50



Споменавал ли съм,че образовазието ми струва колкото живота на 90% от посетителтие в тези клубове и говоря 3 западни езика перфектно? И въпреки това имам огромни мускули и Г класа. Как би си го обяснил сега?

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.