Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Здравейтенови  
Автор Бившaтa (Другото ми Аз)
Публикувано02.07.10 18:41



Писах преди време в клуба, като се оплаквах от брака си. Оттогава до сега там не се е променило нищо, съпругът ми не се подава на влияние, опитвах това, онова-нищо не помага. И един хубав ден реших, че съм прекалено млада, за да се погребвам и да се обричам на безсексие. И така....поверих гледането на детето на свекърва ми и с оправданието, че ще си търся почасова работа( на 4 часа примерно), щото бюджета ни е доста орязан напоследък, но както и да е отвори ми се свободно време. огледах се насам натам, поразрових стари контакти и Човекът се появи. Познаваме се отдавна, били сме колеги винаги е имал мераци към мене-но тй женен, аз бях сгодена тогава и разбира се нищо не се получи. Видяхме се на кафе, оплакахме се веки от своя брак...и разбира се стигна се до секс. Може да не е велик любовник, но определено се старае много повече от съпруга ми, а и му е по -голям. Та да ви се похваля.



Тема Re: Здравейтенови [re: Бившaтa]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано02.07.10 18:48



Единствената причина да не съм се омъжила до момента е именно това: перспективата, че ще се правя, че си търся почасова работа, за да се чукам с друг средностатистически тип и да си мисля "Поне му е по-голям".



Тема Re: Здравейтенови [re: Бившaтa]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.07.10 18:56



баси, как простееш не е истина



Тема Re: Здравейтенови [re: Exte Barrocco]  
Автор cristal_reaver (пристрастен)
Публикувано02.07.10 20:03



предлагали ли са ти





Тема Re: Здравейтенови [re: Exte Barrocco]  
Автор moreol ()
Публикувано02.07.10 20:39



Ти и да се омъжиш мислиш ли, че някой ще те търпи, повече от времето за секс? Всъщност ти ми изглеждаш недоебана, а не авторката на темата. Мацката е пуснала тема за себе си, никой не те е питал теб. Смешна си. Нали жената е щастлива, къв ти е проблема? Може би и завиждаш затова? Щото квито и мъже да си имала, май никой не те е направил щастлива...

Редактирано от moreol на 02.07.10 20:55.



Тема Re: Здравейте [re: Exte Barrocco]  
Автор fiy (няколко сме)
Публикувано02.07.10 20:43



me too.





Тема Re: Здравейтенови [re: moreol]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано02.07.10 21:23



Хайде, пак детската градина. Вие сте няколко такива. Я си виж къде са ти другарчетата и се крийте заедно, че тази лошата, недоебаната ще дойде и ще ви предизвика преждевременната еякулация.

Това е форум. Не?
Всеки има право да изразява себе си. Не?
Включително правото да демонстрира путьовщина. Но ти това право гледам го упражняваш от първото си мнение, така че няма да стигаме до Хага.



Тема Re: Здравейтенови [re: cristal_reaver]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано02.07.10 21:33



Два пъти. Но добре, че беше по-скоро дискусия, отколкото предложение и избегнахме срама от публичен отказ. Или в по-лошия случай, да съм поставена в такава ситуация, че да се налага да кажа "Да", за да не го изложа него, но тогава всички присъстващи ще са "Честито!" и после ходи обяснявай, че не сте се сгодили и че е грешка.

Никога няма да забравя един случай: Бар в друга държава. Пичът пада на колене и в пет-минутен монолог обяснява колко много обича мацето, накрая извади пръстен и й предложи, тя каза "Да", а после ЦЯЛА ВЕЧЕР булката седя до най-добрия му приятел и му гали ръката, без младоженецът да забележи!!! Ти представяш ли си това какъв ужас е, каква семейна драма и как разводът е подписан, преди да е подписан бракът.



Тема Re: Здравейтенови [re: fiy]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано02.07.10 21:35



Знам си аз, че сме много.



Тема Re: Здравейтенови [re: Exte Barrocco]  
Автор moreol ()
Публикувано02.07.10 22:00



Това е клуб

. Има малка разлика....
Ако не друго поне в това си изказване беше поне малко забавна...Кефиш мъ, шти звъннъ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.